Banky

Raiffeisen Banka - Banka pre jednoduchší život! Je tomu naozaj tak?

Publikovaný 30.04.2018 Analýza | Banky

Stojaté vody nášho bankového a finančného trhu už skoro 6 rokov víri aj banka s rakúskymi koreňmi, Raiffeisen Bank. Viac ako 130 ročná história možno vzbudzuje na prvý pohľad dojem skostnatenosti, no opak je pravdou.

10 tipov na vianočné darčeky na poslednú chvíľu!

Publikovaný 20.12.2017 Aktualita | Banky

Blížia sa Vianoce, sviatok, ktorý je ideálny pre potešenie seba aj obdarovanie svojich blízkych. Pozrite sa na darčeky, ktoré spravia radosť, veľa nestoja a sú originálne!

Nový rok začne až 7 bánk so zmenenými poplatkami. Tu je prehľad tých, ktoré sa zvýšia a ktoré naopak znížia

Publikovaný 15.12.2017 Aktualita | Banky

Poplatky v bankách sú večná téma. Keď sa koncom leta viaceré z nich menili, ľudia mohli byť oprávnené nahnevaní. Bohužiaľ, začiatkom roka prichádza k zmenám opäť. Dobrou správou je, že hoci banky pristupujú k zmenám v poplatkoch v posledných rokoch akosi častejšie, deje sa tak už viac komplexne a nejde len vyslovene o zdražovanie.

Chcete prejsť do nízkonákladovej banky? Pozrite si naše porovnanie dôvodov pre a proti

Publikovaný 05.09.2017 Analýza | Banky

Nízkonákladové banky spôsobili pred zopár rokmi doslova boom. Čoraz viac operácií sa prenieslo z pobočiek na internet a ukázalo sa, že tento trend budú postupne nasledovať aj ďalšie banky. Čo so sebou prináša migrácia klasickej banky do nízkonákladovej? Skutočne to má len výhody? Pozrite sa na to spolu s nami.

mBank získala ocenenia. Aj za pôžičku s 0 % úrokom

Publikovaný 24.05.2017 Akcia | Banky

Známe ocenenie Zlatá minca predstavuje ohodnotenie bankových produktov a služieb v 30 produktových kategóriách. Hodnotenie je výsledkom hlasovania odbornej poroty.

ZUNO končí na Slovensku, prejde pod Tatra Banku

Publikovaný 05.10.2016 Aktualita | Banky

Známa internetová banka ZUNO oznámila 4. októbra, že vzhľadom na stratégiu a ciele materskej bankovej skupiny Raiffeisen Bank International postupne ukončí svoje pôsobenie pod touto značkou na našom trhu.