Banky

10 tipov na vianočné darčeky na poslednú chvíľu!

Publikovaný 20.12.2017 Aktualita | Banky

Blížia sa Vianoce, sviatok, ktorý je ideálny pre potešenie seba aj obdarovanie svojich blízkych. Pozrite sa na darčeky, ktoré spravia radosť, veľa nestoja a sú originálne!

Nový rok začne až 7 bánk so zmenenými poplatkami. Tu je prehľad tých, ktoré sa zvýšia a ktoré naopak znížia

Publikovaný 15.12.2017 Aktualita | Banky

Poplatky v bankách sú večná téma. Keď sa koncom leta viaceré z nich menili, ľudia mohli byť oprávnené nahnevaní. Bohužiaľ, začiatkom roka prichádza k zmenám opäť. Dobrou správou je, že hoci banky pristupujú k zmenám v poplatkoch v posledných rokoch akosi častejšie, deje sa tak už viac komplexne a nejde len vyslovene o zdražovanie.

Chcete prejsť do nízkonákladovej banky? Pozrite si naše porovnanie dôvodov pre a proti

Publikovaný 05.09.2017 Analýza | Banky

Nízkonákladové banky spôsobili pred zopár rokmi doslova boom. Čoraz viac operácií sa prenieslo z pobočiek na internet a ukázalo sa, že tento trend budú postupne nasledovať aj ďalšie banky. Čo so sebou prináša migrácia klasickej banky do nízkonákladovej? Skutočne to má len výhody? Pozrite sa na to spolu s nami.

mBank získala ocenenia. Aj za pôžičku s 0 % úrokom

Publikovaný 24.05.2017 Akcia | Banky

Známe ocenenie Zlatá minca predstavuje ohodnotenie bankových produktov a služieb v 30 produktových kategóriách. Hodnotenie je výsledkom hlasovania odbornej poroty.

ZUNO končí na Slovensku, prejde pod Tatra Banku

Publikovaný 05.10.2016 Aktualita | Banky

Známa internetová banka ZUNO oznámila 4. októbra, že vzhľadom na stratégiu a ciele materskej bankovej skupiny Raiffeisen Bank International postupne ukončí svoje pôsobenie pod touto značkou na našom trhu.

Poplatky v bankách sa zmenili.

Publikovaný 24.08.2016 Aktualita | Banky

Poplatky v banke sú večná téma. Kým jedna skupina ľudí tvrdí, že najlepšia je banka s čo najnižšími poplatkami za bankové služby, druhá skupina uprednostňuje šírku služieb bez ohľadu na cenu. Ideálne je samozrejme nájsť stred.