Lepšia splátka od Poštovej banky

Máte dlhy s nevýhodnými splátkami v bankách alebo nebankovkách? Lepšia splátka vám pomôže s ich splatením. Vďaka tomuto úveru až do výšky 30-tisíc eur si môžete viaceré dlhy zlúčiť do jednej pôžičky. Vaše bankové aj nebankové úvery, kreditné karty a debety splatíte rýchlo, jednoducho a výhodne.

Poštová banka urobí všetko pre to, aby ste sa mohli čo najskôr zbaviť nepríjemných dlhov. Vybavenie je rýchle - na podmienkach sa dohodnete telefonicky a potom už len prídete podpísať zmluvu do jednej z viac ako 1500 pobočiek. Peniaze môžete dostať na váš účet, a splácanie si vyriešite sami. Druhá možnosť je priniesť do Poštovej banky doklady o vyčíslení zostatkov vašich úverov a zvyšok za vás vybaví banka. Ak chcete ušetriť ešte viac, poctivo splácajte Lepšiu splátku z Užitočného účtu. Vďaka programu Veľké plus môžete získať zľavu z úrokovej sadzby až 1 % p.a.

 

Podmienky na získanie pôžičky

 • Minimálne 1 úverový produkt v niektorej banke alebo nebankovke
 • 18 - 69 rokov
 • Trvalý pobyt v SR
 • Akceptovateľný zdroj príjmu
  • Zamestnanec - minimálne 3 mesiace v SR
  • Podnikateľ / živnostník - minimálne 18 mesiacov
  • Dôchodca - starobný, výsluhový, invalidný alebo vdovský dôchodok
  • Iné príjmy - materský alebo rodičovský príspevok, diéty, atď.

Časté otázky

Ako si viem najrýchlejšie vybaviť Lepšiu splátku?

Môžete využiť možnosť prednostného vybavenia a vyhnúť sa tak zbytočnému čakaniu. Zavolajte do call centra (0850 00 6500) a dohodnite si stretnutie na Vašej obľúbenej pobočke.

Aké možnosti poistenia úveru mám pri Lepšej splátke?

Na výber máte z troch možností. Splácanie bez poistenia, so základným súborom (kryje úmrtie, invaliditu a pracovnú neschopnosť) a s komplexným súborom (kryje základný súbor + stratu zamestnania).

Aké dokumenty potrebujem na vybavenie Lepšej splátky?

Zamestnanci v SR, starobní, invalidní a vdovskí dôchodcovia potrebujú iba občiansky preukaz. V prípade iného typu príjmu vás zamestnanec banky počas telefonátu informuje o dokumentoch, ktoré budete musieť pri vybavovaní Lepšej splátky doložiť.

Musím všetky peniaze minúť iba na splatenie dlhov?

Nie, produkt Lepšia splátka poskytuje aj možnosť „peniaze navyše.“ Vďaka tejto službe si bez problémov požičite aj väčšiu sumu peňazí, než potrebujete na splatenie vašich dlhov. Následne ich môžete využiť na čokoľvek.

Reprezentatívny príklad

Tento výpočet má informatívny charakter. Pri pôžičke vo výške 5 000 €, s dobou splatnosti 8 rokov, s úrokovou sadzbou 5,90 % p. a., s počtom mesačných splátok 96, bez poplatku za poskytnutie úveru, je ročná percentuálna miera nákladov 6,10 % (RPMN), 95 splátok vo výške 65,26 € a posledná 96. splátka vo výške 64,47 €. Celková suma, ktorú klient uhradí predstavuje 6 264,17 €. Výška splátky je uvedená bez Poistenia schopnosti splácať úver. Na schválenie a poskytnutie pôžičky nie je právny nárok. Poštová banka poskytuje pôžičky s dobou splácania 12 – 96 mesiacov s maximálnou výškou RPMN vrátane nákladov na poistenie schopnosti splácať úver vo výške 18,40 %. * Mesačné náklady na poistenie schopnosti splácať úver nie sú zahrnuté vo výške splátky. Výpočet je len informatívny a nemá záväzný charakter. Viac informácií vám radi poskytneme na každom pracovisku banky na pošte.


*Údaje majú informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie od poskytovateľa pôžičky, ktorý vás bude kontaktovať.

O spoločnosti Poštová banka, a.s.

Poštová banka, a.s.

Poštová banka patrí k piatim najsilnejším bankám na Slovensku s viac ako 1 miliónom klientov. Vďaka úzkej spolupráci so Slovenskou poštou je k zákazníkom omnoho bližšie. Ak potrebujete niečo vybaviť, nemusíte navštíviť samotnú pobočku. Stačí vám zájsť na jednu z pobočiek pošty. 

Služby Poštovej banky sú veľmi obľúbené. Radí sa medzi ne napríklad Dobrá pôžička s nízkym úrokom alebo prehľadná mobilná aplikácia. V tej si môžete sledovať všetky informácie o účte, poprípade kontaktovať zákaznícku podporu.

Viac informácií