Digitálny účet od Tatra banky

Digitálny účet v Tatra banke si založíte za 10 minút pohodlne doma z obývačky alebo iného miesta s prístupom na internet. Následne môžete 12 mesiacov testovať všetky výhody, ktoré obsahuje účet s balíkom Tatra Personal. Platobnú kartu vám doručí kuriér.

V banke sa zaručene nemusíte báť o bezpečnosť. Identifikáciu osôb zabezpečuje technológia s názvom Tvárová biometria. Meria a vyhodnocuje najmenšie detaily na ľudskej tvári. Dokáže rozlíšiť skutočnú ľudskú tvár od fotografie.

Ďalším benefitom Digitálneho účtu je mobilné bankovníctvo, ktoré je na Slovensku najoceňovanejšie. K prehľadnému internetovému bankovníctvu sa pridáva prepracovaná mobilná aplikácia Tatra banka. Vďaka nej si založíte účet, vyberiete peniaze z bankomatu Tatra banky, bezpečne posielate peniaze, máte skvelý prehľad o svojich účtoch. Aktuálny zostatok si dokážete pozrieť bez prihlásenia.

Šetríte na bicykel, auto alebo prerábku domu? So sporením od Tatra banky to je ešte jednoduchšie. Zvolíte si konkrétny cieľ, sumu a presne vidíte, koľko ešte potrebujete nasporiť. Digitálny účet povoľuje až 15 rôznych sporení. Nemusíte nikam chodiť. Sporenia si založíte cez mobilnú aplikáciu Tatra banka.

Ak vám do výplaty chýba pár eur, pomôže vám Voliteľné prečerpanie. Ide o rezervu, ktorú máte neustále k dispozícii. Po splnení kritérií máte už nasledujúci pracovný deň k dispozícii 95 eur. Suma prečerpania je až vo výške 3 500 eur.

Nechce sa vám do presúvania trvalých príkazov, inkás a výplaty na nový účet? Tatra banka sa o všetko postará za vás. Dokonca v starej banke za vás požiada aj o zrušenie účtu.

Časté otázky

Aký je rozdiel medzi digitálnym účtom a bežným účtom Tatra banky?

Ide o rovnaké produkty. Digitálny účet je bežný účet s balíkom Tatra Personal založený cez mobilnú aplikáciu. Využívate ho 12 mesiacov bezplatne.

Čo sa stane po 12 mesiacoch bezplatného využívania?

Účet sa prepne na bežný účet s mesačným poplatkom 7 eur. Využívaním inovácií a ďalších produktov Tatra banky môžete získať zľavu 50 až 100 % z poplatku.

 

Mám účet v inej banke. Ako si ho presuniem do Tatra banky?

Stačí si založiť digitálny účet a následne navštíviť pobočku Tatra banky. O celý presun účtu sa postará banka. Jediné, čo budete potrebovať, je číslo účtu / IBAN v banke, odkiaľ účet chcete presunúť.

 

Ako budem vyberať peniaze mobilom?

Kartu pokojne nechajte doma. Zoberte si váš smartfón s aplikáciou Tatra banky. Výber je jednoduchý a veľmi intuitívny. Bankomaty Tatra banky vás celým procesom prevedú.

Kam sa môžem obrátiť, ak mám viac otázok?

Využite službu DIALOG Live, ktorá je k dispozícii nonstop. Stačí zavolať na číslo *1100 alebo môžete využiť online chat na webe banky.