Osobný účet v 365.bank

Účet v 365.bank je možné si založiť  cez mobilný telefón prípadne na pobočke banky. Už žiadne rady na pobočkách, všetko vybavíte len cez pár klikov. Založenie aj vedenie účtu je bez poplatku. K účtu je zdarma vydávaná a vedená jedna platobná karta, pričom v rámci programu Peniaze s5 sa vám pri platbe kartou u vybraných partnerov vráti časť peňazí späť. V prípade straty je možné platobnú kartu cez aplikáciu kedykoľvek zablokovať a ak ju nájdete, opätovne ju odblokovať. Platiť sa dá aj cez aplikácie Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, FitBit Pay. Banka vás navyše zdarma informuje o každom pohybe na účte, ako aj o výške zostávajúcich prostriedkov, ktoré máte k dispozícii. Pre tých, ktorí majú slabú pamäť na čísla, prináša možnosť prihlásenia sa do aplikácie prostredníctvom tvárovej biometrie, odtlačku prsta, alebo PIE - Personal Identification Emoji. Ide o kód, ktorý namiesto čísiel tvoria obrázky emoji. Všetky funkcie, ktoré 365.bank ponúka, sú pre klienta jednoduché a na to, aby ste ich mohli využívať, potrebujete len mobil.

 

Časté otázky

Aký je postup pre založenie účtu v 365 bank?

Stiahnite si aplikáciu v App Store (pre iPhone) alebo v Play Store (pre Android) a pripravte si váš občiansky preukaz. Priamo do aplikácie oskenujete váš občiansky preukaz z oboch strán a odfotíte sa mobilom. Následne si skontrolujete správnosť údajov, ktoré systém načítal z vášho občianskeho preukazu. Banka vám pošle na podpis do e-mailu zmluvu, tú podpíšete niekoľko sekundovým stlačením tlačidla. Posledný krok je spojenie s operátorom cez videohovor. Ďalšiou možnosťou ako založiť účet je návšteva pobočky.

Je prečerpanie účtu povolené?

Nie, prečerpanie účtu v 365 bank nie je povolené. Minúť môžete len vlastné prostriedky, ktoré máte k dispozícii na vašom účte.

Kedy dostanem peniaze späť za platbu kartou?

Ide o program zliav u vybraných obchodníkov, ktorý si aktivujete platbou kartou. Pri ďalších nákupoch u toho istého obchodníka už nie je potrebné zľavu opäť aktivovať. Výška sumy, ktorú vám banka pripíše späť na účet nie je limitovaná, minimálna suma, ktorá sa vypláca je 0,01 eura. Pripisuje sa na váš účet vždy 1. a 16. deň nasledujúceho mesiaca.

O spoločnosti 365.bank

365.bank

365.bank pôsobí na Slovensku od konca roka 2018. Snahou tejto spoločnosti je prinášať klientom služby na najvyššej úrovni použitím moderných technológií. Okrem spokojnosti svojich zákazníkov im záleží aj na životnom prostredí. 365.bank je preto prvou bankou na Slovensku, ktorá sa môže pochváliť certifikátom o uhlíkovej neutralite.

Viac informácií