Výhody

  • Žiadne dlhé čakanie na výsledok schválenia
  • Vysoké percento schválených žiadostí
  • Vybavenie pôžičky online z pohodlia domu
  • Flexibilné nastavenie parametrov
  • Možnosť získania výhodnejších podmienok
  • Žiadne poplatky za pôžičku vopred

Čínska PANDA pôžička

Čínska PANDA pôžička slúži na vykrytie nečakaných výdavkov, alebo ak potrebujete peniaze ihneď a do najbližšej výplaty je ďaleko. Požičať si môžete od 50 €, najvyššia suma pôžičky je do 500 €. Požiadanie o úver je prostredníctvom online formuláru cez internet. Pôžička je bezúčelová, nie je spojená s poplatkami vopred a je dostupná aj pre živnostníkov a dôchodcov.

Reprezentatívny príklad

Pôžička vo výške 1 800 € na 24 mesiacov s mesačnou splátkou 92,19 € mesačne pri 20,66 % p.a. a 22,73 % RPMN. Celková suma splátok je 2212,56 €. Úroková miera, ktorá Vám bude ponúknutá záleží od individuálnych okolností.


*Údaje majú informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie od poskytovateľa pôžičky, ktorý vás bude kontaktovať.

Časté otázky

Ako dlho trvá vybavenie pôžičky?

Vyplnenie žiadosti o pôžičku zaberie len zopár minút, podobne ako aj jej vybavenie a vyhodnotenie. Celkové vybavenie pôžičky je zvyčajne najviac do 24 hodín a schválená môže byť ešte dnes.

Je nutné dokladovať účel použitia peňazí?

Nie je nutné dokladovať účel použitia finančných prostriedkov, pretože pôžička je bezúčelová. To znamená, že peniaze sa dajú použiť na čokoľvek.

Za ako dlho prídu peniaze po schválení pôžičky?

Platba pôžičky je uskutočňovaná bezhotovostným prevodom priamo na Váš bankový účet. Podľa toho, v akej banke účet máte, môže trvať tento prevod niekoľko minút, ale aj 24 hodín.

Ako sa pôžička spláca?

Na rozdiel od splátkových pôžičiek je splatnosť Čínskej PANDA pôžičky najneskôr v posledný deň splatnosti a celá pôžička sa vracia naraz a v jednej splátke.