Výhody

  • Žiadne dlhé čakanie na výsledok schválenia
  • Vysoké percento schválených žiadostí
  • Vybavenie pôžičky online z pohodlia domu
  • Flexibilné nastavenie parametrov
  • Možnosť získania výhodnejších podmienok
  • Žiadne poplatky za pôžičku vopred

Čínska PANDA pôžička

Krátkodobá pôžička cez internet na čokoľvek

Čínska PANDA pôžička slúži na vykrytie nečakaných výdavkov, alebo ak potrebujete peniaze ihneď a do najbližšej výplaty je ďaleko. Požičať si môžete od 50 €, najvyššia suma pôžičky je do 500 €. Požiadanie o úver je prostredníctvom online formuláru cez internet. Pôžička je bezúčelová, nie je spojená s poplatkami vopred a je dostupná aj pre živnostníkov a dôchodcov.

Reprezentatívne príklady splátok

Výška pôžičky 50 € 200 € 350 €
Počet splátok 1 1 1
Počet dní splácania 10 15 30
Ročný úrok od 0 % 0 % 0 %
Poplatok za vybavenie 0 € 0 € 0 €
RPMN 0 % 33 % 33 %
Celková čiastka na zaplatenie 50 € 202,38 € 358,34 €

* Údaje v tabuľke majú len informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie po schválení pôžičky.

Časté otázky

Ako dlho trvá vybavenie pôžičky?

Vyplnenie žiadosti o pôžičku zaberie len zopár minút, podobne ako aj jej vybavenie a vyhodnotenie. Celkové vybavenie pôžičky je zvyčajne najviac do 24 hodín a schválená môže byť ešte dnes.

Je nutné dokladovať účel použitia peňazí?

Nie je nutné dokladovať účel použitia finančných prostriedkov, pretože pôžička je bezúčelová. To znamená, že peniaze sa dajú použiť na čokoľvek.

Za ako dlho prídu peniaze po schválení pôžičky?

Platba pôžičky je uskutočňovaná bezhotovostným prevodom priamo na Váš bankový účet. Podľa toho, v akej banke účet máte, môže trvať tento prevod niekoľko minút, ale aj 24 hodín.

Ako sa pôžička spláca?

Na rozdiel od splátkových pôžičiek je splatnosť Čínskej PANDA pôžičky najneskôr v posledný deň splatnosti a celá pôžička sa vracia naraz a v jednej splátke.

Referencia

"Keďže sa mi pokazilo auto a potreboval som ho súrne opraviť, aby som mohol dochádzať do práce, hľadal som rýchlu pôžičku na menšiu sumu s kratšou splatnosťou. Čínska PANDA pôžička dokonale splnila moje očakávania a ja som si požičal do najbližšej výplaty 300 € bez akýchkoľvek problémov. Oceňujem najmä možnosť vybaviť celú pôžičku cez internet, čo je praktické a pohodlné nielen pre ľudí v mojom veku."

Vladimír E., 60, Krompachy

Hodnotenie: 5/5

Chcem si požičať