UniCredit Bank účet - U konto

Osobný účet od UniCredit Bank zadarmo

Založenie a vedenie účtu v UniCredit Bank je jednoduché a bez zbytočných poplatkov. Súčasťou účtu je aj výhodný balík služieb, ktorý obsahuje platobnú kartu VISA vhodnú pre nákupy cez internet aj v kamenných obchodoch, prístup do prehľadného a bezpečného internet bankingu, platby a trvalé príkazy cez online banking úplne zdarma. K účtu je tiež možné aktivovať pravidelné notifikácie o stave účtu prostredníctvom SMS alebo emailom. Podmienky používania účtu sú jasné a prehľadné.

Podmienky a potrebné doklady

Účet je k dispozícii pre občanov s trvalým pobytom v SR, ktorí už dosiahli vek 18 rokov a viac a vyplnia všetky potrebné údaje v online žiadosti. Na jej vyplnenie potrebujete občiansky preukaz, emailovú adresu a telefónne číslo, prostredníctvom ktorých vás môže UniCredit Bank kontaktovať. Zmluvu podpíšete jednoducho z pohodlia domova. 

Časté otázky

Aké sú výhody založenia účtu online?

Založenie účtu online je veľmi jednoduché a výhodné, ušetríte množstvo času, ktorý by ste strávili na pobočke. Takéto založenie účtu je vhodné najmä pre zaneprázdnených ľudí, prípadne pre ľudí, pre ktorých je pohyb mimo domova komplikovaný zo zdravotných dôvodov.

Je účet od UniCredit Bank naozaj bez poplatkov?

Áno, založenie aj jeho vedenie pri aktívnom používaní je zadarmo. K účtu bez poplatku získate aj platobnú kartu VISA a ďalšie benefity.

Aké ďalšie služby môžem s účtom od UniCredit Bank využívať?

Klienti majú k dispozícii internet banking, notifikácie o stave účtu cez SMS alebo emailom. Klienti UniCredit Bank môžu využívať aj ďalšie služby ako napríklad sporenie či poistenie.

Je to bezpečné?

Vyplnenie online žiadosti je úplne bezpečné, všetky údaje sú použité len v súvislosti so založením účtu v UniCredit Bank.

O spoločnosti UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s.

UniCredit Bank je silná európska banka s dlhoročnými skúsenosťami. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2007. Ponúka komplexné, spoľahlivé a dôkladne navrhnuté produkty a služby. Osobní bankári UniCredit Bank pristupujú ku každému klientovi individuálne a pripravujú pre nich praktické a efektívne riešenia. 

Viac informácií