Výhody

  • 1 bezplatný výber mesačne
  • Oddelenie peňazí z osobného účtu
  • Vedenie účtu bez poplatku
  • Vklady hotovosti na pobočke

Sporiaci účet k U kontu

Zriadenie účtu sa najviac oplatí klientom UniCredit Bank. Ak využívate U konto, jednoducho si k nemu zriadite Sporiaci účet. Môžete si naň odkladať prostriedky, ktoré nechcete držať na bežnom účte. Tieto peniaze nemáte na očiach, takže ich neminiete a naviac sa vám zúročia.

Sporiaci účet je aj pre nových klientov UniCredit Bank. Na prvom stretnutí v banke si vybavíte U konto a rovno si k nemu môžete založiť Sporiaci účet. Pri splnení podmienok máte vedenie oboch účtov bezplatne.

Svoje úspory si pohodlne kontrolujete cez počítač, tablet alebo smartfón. Jeden prevod zo Sporiaceho účtu mesačne máte grátis. Ostatné sú spoplatnené. Ak disponujete hotovosťou, ktorú potrebujete odložiť, využite vklady na pobočke.

Časté otázky

Ako vyberiem peniaze z účtu?

Na pobočke UniCredit Bank alebo bankovým prevodom. 1 prevod mesačne na svoje U konto máte zadarmo. Ostatné prevody zo Sporiaceho účtu sú spoplatnené.

Koľko trvá prevod peňazí?

V rámci UniCredit Bank je prevod okamžite. Do iných bankových inštitúcií na Slovensku to trvá približne jeden pracovný deň

Ako zruším účet?

Zrušenie účtu vybavíte na každej pobočke UniCredit Bank.

Aké poplatky ma môžu prekvapiť?

Pri viacerých výberoch mesačne vás môžu prekvapiť poplatky. Ide o sumu 2 € za každý výber alebo prevod. 1 výber/prevod mesačne máte bezplatne.

Aký je rozdiel medzi Sporiacim účtom a Sporiacim účtom Premium?

Sporiaci účet je naviazaný k U kontu. Sporiaci účet Premium je viazaný k U kontu PREMIUM a poskytuje zvýhodnenú úrokovú sadzbu až do výšky 5000 eur.