mKonto

Osobný účet v mBank úplne zadarmo

Založenie a vedenie tohto účtu je bez akýchkoľvek poplatkov, takisto všetky platobné príkazy zadané prostredníctvom internet bankingu. Tento produkt je už dvakrát ocenený Zlatou mincou za prvé miesto medzi bankovými účtami, a to v rokoch 2013 a 2014. Svojim viac než 228 000 klientom ponúka množstvo ďalších výhodných služieb a produktov.

Časté otázky v súvislosti s produktom mKonto

Ako môžem získať výbery z bankomatu zadarmo?

Zdarma sú výbery zo všetkých bankomtov po celom svete v prípade, že si vyberiete minimálne 70 eur.

Ako dlho trvá založenie mKonta?

Vyplnenie samotnej online žiadosti trvá niekoľko minút. V závislosti od toho, či ste zvolili možnosť podpísania zmluvy na obchodnom mieste alebo doručenie kuriérom, môžete účet získať už do niekoľkých dní.

Aké poistenie mám k dispozícii?

Medzi klientmi sú obľúbené Cestovné poistenie, Poistenie zneužitia karty a Poistenie pravidelných platieb.

Je účet naozaj zadarmo?

Áno, založenie a vedenie účtu počas celej doby je skutočne zadarmo, takisto ako ďalšie bežne využívané služby - výpisy na email, platobné príkazy a mobilná aplikácia.

Je aj karta zdarma?

Platobnú kartu MasterCard alebo VISA Classic k účtu mKonto môžete mať zadarmo, stačí ňou zaplatiť aspoň 70 EUR.

O spoločnosti mBank S.A,

mBank S.A,

mBank vstúpila na slovenský trh v roku 2007 a ako prvá priniesla nový model každodennej online správy bankových služieb samotným klientom. Vďaka silnému a medzinárodnému finančnému zázemiu úspešne sprostredkúva svojim klientom produkty a služby za atraktívne ceny, a to klientsky veľmi prívetivým spôsobom.

Viac informácií