mKonto

Osobný účet v mBank úplne zadarmo

Založenie a vedenie tohto účtu je bez akýchkoľvek poplatkov, takisto všetky platobné príkazy zadané prostredníctvom internet bankingu. Tento produkt je už dvakrát ocenený Zlatou mincou za prvé miesto medzi bankovými účtami, a to v rokoch 2013 a 2014. Svojim viac než 228 000 klientom ponúka množstvo ďalších výhodných služieb a produktov.

Časté otázky v súvislosti s produktom mKonto

Ako môžem získať výbery z bankomatu zadarmo?

Zdarma sú výbery zo všetkých bankomtov po celom svete v prípade, že si vyberiete minimálne 70 eur.

Ako dlho trvá založenie mKonta?

Vyplnenie samotnej online žiadosti trvá niekoľko minút. V závislosti od toho, či ste zvolili možnosť podpísania zmluvy na obchodnom mieste alebo doručenie kuriérom, môžete účet získať už do niekoľkých dní.

Aké poistenie mám k dispozícii?

Medzi klientmi sú obľúbené Cestovné poistenie, Poistenie zneužitia karty a Poistenie pravidelných platieb.

Je účet naozaj zadarmo?

Áno, založenie a vedenie účtu počas celej doby je skutočne zadarmo, takisto ako ďalšie bežne využívané služby - výpisy na email, platobné príkazy a mobilná aplikácia.

Je aj karta zdarma?

Platobnú kartu MasterCard alebo VISA Classic k účtu mKonto môžete mať zadarmo, stačí ňou zaplatiť aspoň 70 EUR.

Referencia

"Pre mKonto som sa rozhodol hlavne kvôli tomu, že nemusím takmer za nič platiť. No keď som stratil peňaženku so všetkými dokladmi, zachránilo ma poistenie, ktoré som si ku účtu zakúpil. Všetko mi bez nejakých komplikácii preplatili, čo som naozaj ocenil."

Michal, 22 rokov

Hodnotenie: 5/5

Chcem založiť účet

O spoločnosti mBank S.A,

mBank S.A,

mBank vstúpila na slovenský trh v roku 2007 a ako prvá priniesla nový model každodennej online správy bankových služieb samotným klientom. Vďaka silnému a medzinárodnému finančnému zázemiu úspešne sprostredkúva svojim klientom produkty a služby za atraktívne ceny, a to klientsky veľmi prívetivým spôsobom.

Viac informácií