Výhody

  • Vaše sporenie máte plne v rukách, môžete si určiť, ako bude prebiehať
  • Môžete disponovať finančnou rezervou podľa potrieb
  • Váš osobný účet je automaticky previazaný s prvým sporením

Sporiaci účet od Tatra banky

S Tatra bankou je sporenie jednoduchý a intuitívny proces. Teraz vám Tatra banka v rámci balíka Tatra Personal viazanému na váš osobný účet otvára možnosť viesť súčasne až 15 sporení k účtu. Názov a cieľ sporenia sú vo vašich rukách. Záleží jedine na vás, čo sa v danom sporiacom účte pokúsite dosiahnuť a koľko sa rozhodnete nasporiť. 

Sporiaci účet od Tatra banky si môžete spustiť cez mobilnú appku Tatra banka jednoducho a rýchlo. Pokiaľ nevlastníte smartfón alebo jednoducho radšej vybavujete finančné záležitosti cez počítač, môžete si sporenie otvoriť aj cez Internet banking

Sporiť môžete pri každej platbe debetnou kartou. Vtedy vám Tatra banka za každé platenie debetnou kartou vami zvolenú časť sumy pripíše na sporiaci účet. Je to veľmi efektívne a prakticky sporíte zakaždým, keď nakupujete. Sporiť môžete tiež pravidelným príkazom. Stačí do aplikácie zadať trvalý príkaz a l vami zvolená suma sa každý mesiac pripíše na váš účet. Ak chcete sporiť jednorazovo, žiaden problém. Stačí poslať požadovanú sumu na váš sporiaci účet. Jednorazovo. Bez ďalších záväzkov či poplatkov.

Časté otázky

Koľko sporení maximálne si môžem otvoriť k jednému účtu?

K jednému účtu si môžete otvoriť až 15 sporení

Prináša určenie cieľa nejaké výhody?

K definovanému sporiacemu cieľu si môžete priradiť aj iné produkty v Tatra banke, v inej banke, či iný produkt alebo majetok.

Koľko zaplatím za predčasný výber peňazí?

Predčasný výber nie je možný.

Akú maximálnu sumu môžem sporiť pri sporení pri platbe kartou?

Minimálna aj maximálna suma, ktorú chcete sporiť záleží od vášho rozhodnutia. 

Môžem zrušiť sporenie pravidelným prevodom?

Pravidelný prevod môžete kedykoľvek bezplatne zrušiť cez Internet banking alebo prostredníctvom appky Tatra banka. Môžete sa obrátiť aj na pobočku alebo kontaktné centrum DIALOG live.