Výhody

  • Úrok 0,365 % p.a. bez potreby splniť ďalšie podmienky
  • Každý sporiaci podúčet má svoj cieľ
  • Možnosť využiť až 50 sporiacich podúčtov naraz
  • Sporenie je možné v aplikácii skryť
  • Vedenie účtu a výber bez poplatkov
  • Založenie účtu cez mobilnú aplikáciu

Sporiaci účet od 365

Sporenie v 365 je pohodlné a jednoduché rovnako ako iné služby banky. Všetko vybavíte cez smartfón, pokojne aj doma v papučiach. Bezcieľne odkladanie peňazí v tejto banke nenájdete. Každý z 50 podúčtov má Sporenie s cieľom. Vďaka nemu presne vidíte, koľko ešte potrebujete na telku, dovolenku, darček pre partnera alebo na nového štvorkolesového tátoša. Každý rok banka priloží k vašim peniazom 0,365 % naviac. Úrok si užívate neobmedzene a bez podmienok. Pri vytvaraní sporiaceho účtu si môžete nastaviť pravidelné platby. Následne sa už o nič nestaráte. Iba sledujete, ako vám 365 pomáha dosahovať vaše ciele.

Časté otázky

Môžem si zmeniť výšku cieľa sporenia?

Výšku sporenia je možné meniť kedykoľvek. Sporenie nemusí končiť dosiahnutím cieľa. Môže pokračovať aj po jeho prekročení.

Ako vyberiem peniaze z účtu?

Vybrať ich môžete pomocou aplikácie. Nastavíte si prevod na váš osobný účet v 365. Následne môžete peniaze previesť, zaplatiť kartou alebo vybrať v bankomate.

Koľko trvá prevod peňazí?

Keďže ide o prevod v rámci banky, je ihneď, resp. môžete ho počítať v jednotkách sekúnd.

Aká je minimálna a maximálna výška sporenia?

Sporenie od 365 nemá obmedzenia. Sumu sporenia si nastavíte podľa vašich preferencií.

Ako zruším účet?

Opäť všetko prebieha v aplikácii. Prevediete si peniaze na váš osobný účet v 365 a následne môžete sporiaci účet zrušiť.

Môžu ma prekvapiť poplatky za niečo?

Vklady, výbery, prevody aj vedenie účtu je zadarmo. V súvislosti so sporením v 365 vás nemôžu prekvapiť žiadne poplatky.