Bezúčelový úverTB

Bezúčelový úverTB môže získať každý, a to dokonca bez toho, aby musel navštíviť pobočku. Stačí si stiahnuť mobilnú aplikáciu od Tatra banky a úver vo výške od 500 eur do 30 000 eur môžete vybaviť do 10 minút. To všetko vďaka inovácii Tvárová biometria, pomocou ktorej vás banka rýchlo a bezpečne overí aj v prípade, že nie ste jej klientom. Pôžičku získate na 12 až 96 mesiacov a splatiť ju môžete tak rýchlo, ako sami chcete. V prípade, že ste po pripísaní peňazí na váš účet zistili, že úver nepotrebujete, môžete ho do 14 dní bez poplatku vrátiť. Získajte peniaze na čokoľvek bez ručiteľa či spoludlžníka. Okrem financií vám Tatra banka poskytne aj novú kreditnú kartu s odpustením poplatku až na 12 mesiacov.

Reprezentatívny príklad

Pri úvere 4 000 € s fixnou úrokovou sadzbou 4,99 % p. a., dobou splatnosti úveru s počtom 72 mesačných anuitných splátok, bez poistenia a s jednorázovým poplatkom za úver vo výške 80 € predstavuje ročná percentuálna miera nákladov 5,92 % pri mesačnej splátke úveru 64,53 €. Celková čiastka, ktorú klient uhradí, predstavuje 4 726,16 €, pričom pri výpočte úrokov sa vychádza zo skutočného počtu dní v jednotlivých mesiacoch a predpokladu dĺžky kalendárneho roka 360 dní.


*Údaje majú informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie od poskytovateľa pôžičky, ktorý vás bude kontaktovať.

Časté otázky

Aké doklady totožnosti treba predložiť?

Stačí predložiť váš občiansky preukaz.

Kedy budem mať k dispozícii peniaze?

Peniaze sú zasielané na účet klienta ihneď po uzatvorení zmluvy.

Koľko budem čakať na vybavenie úveru?

Finálnu ponuku na bezúčelový úver dostanete už na prvom stretnutí. Po podpise zmluvy sú peniaze ihneď prevedené na váš účet.

Na čo slúži možnosť poistenia schopnosti splácať úver?

Poistenie schopnosti splácať úver vás podrží v prípade nepredvídaných udalostí, v dôsledku ktorých by ste bez poistenia neboli schopní pôžičku splácať.

O spoločnosti Tatra banka, a.s.

Tatra banka, a.s.

Tatra banka vznikla v roku 1990 ako prvá súkromná banka na Slovensku. Patrí medzi dve najväčšie banky v každom klientskom segmente, ktorý obsluhuje. Tatra banka patrí do siete Tatra banka Group, ktorá pôsobí v oblasti financovania hnuteľných a nehnuteľných predmetov, nákladných vozidiel a nehnuteľností, komplexných realitných služieb, podielových fondov a tretieho dôchodkového piliera. Prísľubom značky Tatra banka je byť lídrom v inováciách a klientom pravidelne prinášať užitočné novinky, ktoré im zjednodušia život.

Viac informácií