Produkty spoločnosti

Pôžička na čokoľvek logo

Pôžička na čokoľvek

Hypotéka na bývanie logo

Hypotéka na bývanie

Sporiaci účet od VÚB banky logo

Sporiaci účet od VÚB banky

O spoločnosti

Všeobecná úverová banka, známa pod skratkou VÚB, patrí medzi jednu z najobľúbenejších. Niet sa čomu čudovať. Ide o druhú najväčšiu banku na Slovensku. Svoje služby ponúka jednotlivcom aj firmám. Jej portfólio je široké. Okrem vedenia rôznych typov účtov sa v ňom nachádzajú aj hypotekárne a spotrebné úvery. Vďaka pridruženým spoločnostiam vie svojim klientom ponúknuť lízing alebo dôchodcovské sporenie.

História 

Všeobecná úverová banka bola založená v roku 1990. O jedenásť rokov neskôr, v roku 2001, získala väčšinový podiel talianska banková skupina Intesa Sanpaolo. Tým sa začalo pôsobenie banky rozširovať. Rokmi vzniklo niekoľko dcérskych spoločností, ako napríklad VÚB Generali pre dôchodcovské sporenie. Alebo Consumer Finance Holding pre lízing.

Viac informácií o Všeobecnej úverovej banke 

  • VÚB poskytuje široké možnosti investovania. Svoje peniaze môžete zhodnotiť vo viacerých podielových fondoch. 
  • Okrem bežných účtov nájdete možnosť privátneho bankovníctva. To so sebou prináša exkluzívne služby a výhody. Radí sa medzi ne privátny bankár či tím špecialistov.
  • Aplikácia Mobil banking je prehľadná a poskytuje viacero funkcií. Okrem sledovania príjmov a výdavkov cez ňu môžete aj platiť.