Produkty spoločnosti

Digitálna pôžička logo

Digitálna pôžička

O spoločnosti 

365.bank je odštepný závod známej Poštovej banky na Slovensku. Fungovať začala v novembri 2018 v elektronickej forme bez kamenných prevádzok. Na otvorenie účtu, jeho spravovanie alebo vybavovanie služieb vám stačí aplikácia. Hlavnou myšlienkou 365.bank je, že má byť pre “dnešných ľudí”. To sa odráža napríklad v spôsobe komunikácie. Pri vytváraní účtu si sami vyberáte, či vám bude banka v aplikácii tykať alebo vykať. 

História

Vznik 365.bank oznámila Poštová banka ešte v roku 2017. Po testovacej verzii bola aplikácia banky spustená v novembri 2018. Je určená ľuďom, ktorí nechcú stráviť dlhé hodiny spravovaním svojho účtu. Aplikácia je veľmi jednoduchá a všetko pohodlne vybavujete z domu. 

Viac informácií o 365.bank 

  • Aplikácia 365.bank využíva niekoľko spôsobov zabezpečenia. Medzi ne sa radí odtlačok prsta, Face ID či dokonca PIE kód, čiže kombinácia písmen a čísel s emoji obrázkami.
  • Zaujímavosťou banky je tzv. “Syslenie”. Ide o sporenie, v ktorom získavate úrok 3,65 %. V minulosti tieto percentá platili len do sumy 1500 €. Dnes je strop neobmedzený a sporenie výhodnejšie. 
  • 365.bank patrí k Poštovej banke, čo znamená, že pri výbere peňazí môžu klienti využívať jej bankomaty.