Produkty spoločnosti

Pôžička od 365 logo

Pôžička od 365

Digitálna pôžička logo

Digitálna pôžička

O spoločnosti 

365.bank je odštepný závod známej Poštovej banky na Slovensku. Hlavným cieľom 365.bank je dosiahnuť spokojnosť klienta využitím moderných služieb a uvoľneného prístupu pri jednaní. Okrem toho im záleží aj na šetrení životného prostredia.

História

Vznik 365.bank oznámila Poštová banka ešte v roku 2017. Po testovacej verzii bola aplikácia banky spustená v novembri 2018. Zo začiatku spoločnosť fungovala iba v online priestore, bez kamenných prevádzok. Postupom času však začala popularita 365.bank narastať. Aj to bolo dôvodom k otváraniu pobočiek, ktorých je dnes 60, a nájdete ich v každom väčšom meste na území Slovenska.

Viac informácií o 365.bank 

  • Aplikácia 365.bank využíva niekoľko spôsobov zabezpečenia. Medzi ne sa radí odtlačok prsta, Face ID či dokonca PIE kód, čiže kombinácia písmen a čísel s emoji obrázkami.
  • Zaujímavosťou banky je tzv. “Syslenie”. Ide o sporenie, v ktorom získavate úrok 3,65 %. V minulosti tieto percentá platili len do sumy 1500 €. Dnes je strop neobmedzený a sporenie výhodnejšie. 
  • 365.bank patrí k Poštovej banke, čo znamená, že pri výbere peňazí môžu klienti využívať aj jej bankomaty.
  • 365.bank má ako prvá banka na Slovensku certifikát o uhlíkovej neutralite. Dosiahli to napríklad veľkou mierou digitalizácie - pri niektorých bankových produktoch prestali využívať plastové karty a papierové zmluvy.