Produkty spoločnosti

Poistenie auta logo

Poistenie auta

O spoločnosti

AXA poisťovňa patrí medzi veľmi obľúbené poisťovne na Slovensku. Jej služby využívajú stovky zákazníkov. Najväčšou výhodou je to, že patrí k silnému francúzskemu lídrovi a má mnohé skúsenosti v poisťovacom segmente. Poskytuje rôzne služby od životného poistenia cez dôchodkové až k poisteniu domova či auta. Svoje pobočky má AXA po celom Slovensku. V prípade núdze ich máte vždy po ruke. Mnohé služby však viete vybaviť aj online alebo cez telefón. 

História 

Francúzska poisťovacia spoločnosť AXA vznikla už v roku 1816. Označuje skupinu spoločností, ktoré fungujú v poisťovacom segmente. Počas rokov pôsobenia sa dostala do mnohých krajín Európy, Severnej Ameriky a Ázie. Zamestnáva viac ako 189-tisíc ľudí a radí sa medzi jedny z najväčších spoločností na svete. Na Slovensku funguje od roku 2008.  

Viac informácií o AXA poisťovňa 

  • Ponuku poistenia v Axa tvorí životné, rizikové, úrazové a tradičné poistenie. Okrem toho poskytuje poistenie domova a auta, dôchodkové a cestovné poistenie.
  • Po využití služieb od AXA získate osobný účet Moja AXA. Prostredníctvom neho spravujete všetky zmluvy a robíte ďalšie úkony.

AXA má veľmi zaujímavú aplikáciu s názvom AXA Health Keeper. Pomáha vám udržať sa fit, zlepšovať svoje návyky či monitorovať dennú aktivitu.