Pozn.:

Od 21. októbra 2016 si v ZUNO už nový účet žiaľ neotvoríte. Viac >>

Sporenie od ZUNO

Sporenie v ZUNO Bank je bezplatný sporiaci účet k bežnému účtu v banke ZUNO. Nie je potrebný ani minimálny vklad ani minimálny zostatok. Úroky sú pripisované na konci každého mesiaca, pričom úroková sadzba sa odlišuje v závislosti od typu konta v ZUNO Bank. Ak vlastníte Účet Plus, máte nárok na 0,6 % p.a., ak vlastníte bežný Účet máte nárok na 0,4 % p.a. Sporiť si dokonca môžete aj v cudzích menách (EUR, GBP, CZK či USD). Banka ZUNO má pre svojich klientov k dispozícii okrem Sporenia aj iné sporiace produkty – Sporenie Plus a terminované vklady. Záleží na individuálnom výbere, ktorý sporiaci účet Vám najviac vyhovuje. Zriadenie aj prevádzka účtu sú bez poplatkov a hneď po prevedení finančných prostriedkov na sporiaci účet prebieha aj proces ich úročenia.

Výhody

  • Sporenie s úrokom 0,6 % ročne
  • Zriadenie účtu je bez poplatkov a bez viazanosti
  • Sporiť možno vo viacerých menách
  • Vklady a výbery možno prevádzať kedykoľvek
  • Celá história sporenia neustále k dispozícii
  • Úroky pripisované v mesačných intervaloch
  • Neustály prístup k nasporeným peniazom
  • Výška vkladov na sporiaci účet podľa vlastných potrieb
  • Výbery bez obmedzenia minimálnym zostatkom

Časté otázky

Možno sporiť len v mene EUR?

Nie, sporiaci účet môže byť zriadený aj v GBP, CZK alebo USD, podmienkou však je, aby bol v rovnakej vybranej mene zriadený aj bežný účet.

Aký je rozdiel medzi sporiacimi produktmi?

ZUNO banka má v ponuke rôzne sporiace účty hlavne z dôvodu ústretovosti voči potrebám klientov. Rozdiely sú vo výške úrokových sadzieb a podmienok využívania účtu, ale všetky sú bez skrytých poplatkov a so zaujímavými úrokovými sadzbami.

Koľko je potrebné mesačne sporiť?

Žiadny minimálny vklad nie je určený, výška vkladu závisí od individuálneho rozhodnutia klienta.

Kedy je možné nasporené peniaze z účtu vybrať?

Kedykoľvek, prostriedky na sporiacom účte sú neustále k dispozícii, nie sú obmedzené žiadnou dobou viazanosti.

O spoločnosti ZUNO BANK AG

ZUNO BANK AG

ZUNO Bank je relatívne nová inštitúcia, ktorej ponukové portfólio môže využiť každý, kto má k dispozícii internetové pripojenie v mobile, tablete či počítači. Jej online služby umožňujú pohodlné a pohotové spravovanie osobných financií. Banka je súčasťou jednej z uznávaných finančných skupín v rámci stredoeurópskeho priestoru, ktorá poskytuje svoje služby a produkty už viac než 125 rokov. Riadi sa etickým kódexom bánk v oblasti ochrany spotrebiteľov a podniká v súlade s platnou legislatívou.

Viac informácií