Užitočný TIP pre Vás:

Od 21. októbra 2016 si v ZUNO o refinancovanie žiaľ nepožiadate. Avšak môžete požiadať o konsolidáciu v spoločnosti UniCredit Bank. Viac tu  >>Konsolidácia UniCredit Bank<<

Refinancovanie úveru v ZUNO

Refinancovanie pôžičky so zníženým úrokom

Refinancovanie úverov spoločnosťou ZUNO je garantovaný spôsob ako vymeniť svoje drahé úvery za nové a znížiť si tak ročný úrok až o niekoľko percent. Klient si tak môže bez akýchkoľvek poplatkov zlúčiť až 10 rôznych úverov a ušetriť si tak množstvo starostí a finančných prostriedkov. Tiež si môže zvoliť 1 mesiac splátkových prázdnin, kedy nemusí refinancovanie platiť.

Refinancovanie pôžičky v ZUNO - tabuľka splátok

Ponuka Pôvodný úver Ponuka od ZUNO
Výška pôžičky 7 000,00 € 6 087 €
Počet splátok 54 54
Mesačná splátka 153,00 € 131,40 €
Ročný úrok od Do 11,49 % 6,90 %
Poplatok za vybavenie 0 € 0 €
RPMN 7,72 % 7,10 %
Celková čiastka na zaplatenie 7 647,40 € 7 095,60 €
Celková úspora - 551,80 €
Dátum splatnosti 6. 11. 2019 6. 11. 2019

*Všetky uvedené údaje sú platné k dátumu 6. 5. 2015.

Podmienky získania

Refinancovanie ZUNO je určené klientom s mesačným príjmom, preto je potrebné, aby ste boli zamestnancom, SZČO alebo dôchodcom s príjmom aspoň 250 €. Tiež nemôžete byť dlžníkom a úvery, ktoré si prajete refinancovať, musíte splácať už aspoň 3 mesiace. Potrebný je aj bankový účet v ZUNO za 0 € mesačne.

TIP

Nahraďte svoje staré úvery výhodnejším novým prostredníctvom refinančného spotrebného úveru od Sberbank.

Časté otázky v súvislosti s refinančnou pôžičkou

Aké dokumenty potrebujem k žiadosti?

Pri žiadosti nepotrebujete žiadne dokumenty, ZUNO si prípadné potrebné informácie overí dodatočným kontaktovaním klienta.

Potrebujem pre refinancovanie bežný účet v ZUNO?

Áno, pred vybavením žiadosti o refinancovanie potrebuje klient bežný bankový účet v ZUNO za 0 € mesačne.

Ako dlho trvá vyhodnotenie žiadosti?

Spracovanie žiadosti trvá niekoľko minút. Celková dĺžka závisí od toho, či je žiadosť riadne vyplnená alebo chýbajú potrebné dokumenty.

Čo ak budem chcieť niečo zmeniť?

O všetky prípadné zmeny môžete požiadať prostredníctvom online bankingu z pohodlia domova.

Referencia

"Keď som si uvedomila, že niektoré podmienky mojich starých úverov sa medzičasom zmenili na naozaj nevýhodné, začala som konať. Na trhu je viacero produktov, no v ZUNO si ma získali najmä svojim jednoduchým a moderným prístupom. Nikam nemusím zbytočne chodiť a konečne mám pocit, že si so svojou bankou naozaj vzájomne rozumieme."

Terézia, 39 rokov

Hodnotenie: 5/5

Porovnať ponuky

O spoločnosti ZUNO BANK AG

ZUNO BANK AG

Spoločnosť ZUNO prináša do strednej a východnej Európy model tzv. ,,direct bankingu“. Hlavnou z priorít pre ňu je robiť bankovníctvo jednoduchšie a modernejšie, jej klienti tak kvôli vybaveniu potrebných záležitostí nemusia nikam chodiť a nečaká ich ani zložitý bankársky jazyk. ZUNO je svojim klientom neustále k dispozícii, a to 24 hodín denne, 7 dní v týždni. V jej pozadí stojí silná a stabilná rakúska banková skupina Reiffeisen Bank International s dlhoročnou tradíciou.

Viac informácií