Tatra Banka refinančný spotrebný úver - výhody

  • Garantovaný a nemenný úrok od 5,9 % do 8,9 % p.a.
  • Jednoduché a rýchle vybavenie aj online
  • 100% zľava z poplatku za úver
  • 100 % zľava z poplatku za novú kreditnú kartu
  • Možnosť poistenia schopnosti splácania
  • Minimum potrebných dokladov od starých úverov

Refinančný úver z Tatra banky

Refinancovanie s Tatra bankou umožňuje nahradiť existujúci úver novým, ktorý bude mať lepšiu splátku, výhodnejšie podmienky a môžete k tomu získať aj finančné prostriedky navyše. Refinancovať sa dá jeden úver, ale je možné aj zlúčenie viacerých starých úverov do jedného. Splatiť sa dajú dlhy z kreditných kariet, prečerpania na účtoch, leasingy, spotrebné úvery a ďalšie typy splátkových pôžičiek. Úver na refinancovanie poskytuje Tatra banka vo výške od 500 do 30 000 Eur a na obdobie 12 až 96 mesiacov.

Podmienky a doklady

Ak chcete využiť úver na refinancovanie z Tatra banky, musíte mať nad 18 rokov a predložiť platný doklad totožnosti. Potrebujete tiež doložiť doklady k refinancovaným úverom. Výhodou je, že vyčíslenia zostatku úverov predkladať nemusíte. Úroková sadzba od 5,9 % do 8,9% ročne je garantovaná, a to tak na časť úveru, ktorou refinancujete úvery iných bánk, ako aj na bezúčelovú časť úveru.

Časté otázky v súvislosti s refinančnou spotrebnou pôžičkou

Dá sa refinancovanie z Tatra banky použiť aj na nebankové úvery a pôžičky?

Áno, refinančný úver z Tatra banky je možné použiť aj na vyplatenie starých a nevýhodných pôžičiek z nebankových spoločností. Či už pôjde o klasický splátkový úver alebo kreditnú kartu, môžete refinancovať jednu aj si spojiť viacero pôžičiek do jednej.

Čo znamená, že si môžem požičať finančné prostriedky aj navyše?

Okrem takého objemu finančných prostriedkov, ktorý potrebujete na zaplatenie všetkých starých dlhov a pôžičiek, vám môže Tatra banka požičať aj určitú sumu navyše. Jej výška závisí od vášho príjmu a bonity. Táto časť úveru bude bezúčelová, čiže ju môžete použiť ľubovoľne a nemusíte banke doložiť, na čo ste peniaze minuli.

Ak mám doložiť výpis z účtu pri starých úveroch, musí to byť originál z banky?

Nie, nemusí sa jednať len o originálne vytlačené a vystavené výpisy z vášho účtu v banke, môžete doložiť aj výpis z účtu stiahnutý z vášho internetového bankovníctva. Musí ale ísť o účet, ku ktorému sa viaže kreditná karta alebo povolené prečerpanie.

Referencia

"Už dlhšiu dobu ma trápili viaceré menšie úvery a dlhy, ktoré sa u mňa nahromadili. Stále mi z účtu odchádzali splátky a mal som pocit, že peniaze sa kotúľajú preč. Potom som využil cez internet refinancovanie od Tatra banky a uľavilo sa mi. Všetky úvery som spojil do jedného a získal som podmienky, o akých sa mi ani nesnívalo. Odporúčam každému!"

Tomáš H., 45

Hodnotenie: 5/5

Refinancovať úver

O spoločnosti Tatra banka, a.s.

Tatra banka, a.s.

Tatra banka vznikla ako prvá súkromná banka v novodobej histórii Slovenska už v roku 1990. Aktuálne má banka viac ako 120 pobočiek po celom Slovensku a patrí medzi lídrov v oblasti moderných bankových služieb 3. tisícročia u nás. Banka je najväčšia alebo druhá najväčšia v každom klientskom segmente, kde pôsobí. Za všetko hovorí spolu až 120 získaných ocenení za 25 rokov od 27 vyhlasovateľov.