Slovenská požičovňa

Najľahšia pôžička

Najľahšia pôžička od Slovenskej požičovne je strednodobým úverom s možnosťou splácania od 12 do 60 mesiacov. Táto pôžička je určená pre všetkých, ktorí si nechcú alebo nemôžu požičať v banke klasický spotrebný úver. Jednoducho a rýchlo získate sumu od 600 € do 5 000 € s možnosťou splátky už od 16 € mesačne. Vďaka tomu, že pôžička je bezúčelová, ušetríte čas pri zbytočnom dokladovaní účelu použitia peňazí. Pre tých, čo si chcú vybaviť peniaze rýchlo a pohodlne, je najideálnejším spôsobom online žiadosť o úver. Vďaka pôžičke prefinancujete čokoľvek, a to vrátane nečakaných výdavkov.

Reprezentatívne príklady splátok

Výška pôžičky 600 € 2 000 € 5 000 €
Počet splátok 12 36 60
Mesačná splátka 56,89 € 104,74 € 140,93 €
RPMN 27,49 % 25,58 % 25,58 %
Celková čiastka na zaplatenie 682,68 € 2 513,76 € 8 455,80 €

* Údaje majú len informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie po schválení pôžičky.

TIP

Pôžička bez skrytých poplatkov a poplatkov vopred. Počas splácania sa dá v prípade potreby zmeniť aj výška mesačnej splátky pôžičky.

Časté otázky

Je potrebné doložiť účel, na ktorý peniaze použijem?

Nie, pri tejto pôžičke nie je potrebné nijako vopred a ani po čerpaní úveru dokladovať, ako ste peniaze použili. Ide o bezúčelový typ pôžičky, takže ju môžete použiť naozaj na čokoľvek.

Aké doklady sú potrebné na schválenie pôžičky?

Na získanie pôžičky je potrebné mať trvalý pobyt na území SR, vek od 21 do 68 rokov a dva doklady totožnosti. Taktiež musíte dokladovať, že máte trvalý príjem, či už ste zamestnanec, dôchodca alebo SZČO.

Ako a kedy sa pôžička spláca?

Prvá splátka je do 20. dňa mesiaca, ktorý nasleduje po uzatvorení Zmluvy o pôžičke. Splatnosť nasledujúcich splátok je vždy k 20. dňu v mesiaci. Splátky sa dajú uhradiť bankovým prevodom aj poštovou poukážkou.

Je možné predčasné splatenie alebo naopak odklad splátok?

Áno, je možné tak predčasné splatenie, ako aj odklad splátky, napríklad pri strate zamestnania. Výšku splátky je tiež možné flexibilne meniť podľa Vašich potrieb.

Referencia

"Oceňujem, že tento úver sa dal vybaviť jednoducho aj online, čo bola asi najpohodlnejšia cesta. Bez dokladovania príjmu to nešlo, mali sme s manželom šťastie, že sme chceli menšiu pôžičku. Reakcia na žiadosť bola pomerne rýchla, dokladovania bolo minimum. Vôbec sa nepýtali, ako peniaze použijeme a na čo ich potrebujeme. Splácame načas, takže nemáme žiaden problém. Môžem odporučiť každému, kto potrebuje peniaze bez starostí."

Sára P., 29, Malacky

Hodnotenie: 5/5

Chcem si požičať

O spoločnosti Slovenská požičovňa

Slovenská požičovňa

Slovenská požičovňa je jedna z mála nebankových úverových spoločností, ktoré sú na trhu viac ako 20 rokov - konkrétne od roku 1995. Spoločnosť je výnimočná aj tým, že patrí pod silnú značku Consumer Finance Holding, a.s., ktorá je členom skupiny VÚB - Intesa Sao Paolo. To zaručuje seriózne podmienky a silnú konkurenciu v oblasti úverov voči bankám. Prioritou spoločnosti je kompletný servis a z toho dôvodu má bohatú ponuku pôžičiek na rôzne účely. Bezúčelovo sa dá požičať bez akéhokoľvek ručenia formou spotrebného úveru. Nebankovka má v ponuke aj dlhodobé úvery, ktoré sú podobné klasickým hypotékam a umožňujú napríklad prefinancovanie kúpy nehnuteľnosti. Slovenská požičovňa poskytuje svoje služby online a taktiež aj na viac ako 60 pobočkách na Slovensku.