Výhody

  • Vybavenie pôžičky bez poplatku za jej poskytnutie
  • Možnosť získať pôžičku pre žiadateľov vo veku do 74 rokov
  • Možnosť použiť finančné prostriedky na čokoľvek bez preukazovania účelu
  • Schválenie aj bez ručiteľa a nie je požadované ručenie hnuteľnou alebo nehnuteľnou vecou
  • Predčasné splatenie pôžičky bez poplatku a kedykoľvek
  • Nízka mesačná splátka vďaka dlhej dobe splácania až do 60 mesiacov

Rozumná pôžička

Pôžička od Silverside

V prípade Rozumnej pôžičky Silverside ide o bezúčelovú pôžičku, ktorú je možné použiť na čokoľvek. Vzhľadom na to, že pôžičkový limit je od  500 až do 10 000 €, sa pôžička hodí tak na nečakané výdaje na domácnosť, ako aj na plánovaný nákup tovaru alebo zaplatenie za služby väčšieho rozsahu.

Žiadateľ si môže zvoliť splatnosť pôžičky od 12 do 60 mesiacov a má na výber viacero foriem splácania pôžičky. Rozumná pôžička od Silverside sa prispôsobí klientovi dátumom splatnosti, ale aj možnosťou flexibilnej zmeny iných zmluvných podmienok počas splácania v budúcnosti.

 

Dnes si požiadalo o pôžičku už 87 klientov.Neváhajte a pridajte sa k nim aj Vy!

Chcem si požičať

Časté otázky

Ako rýchlo budú peniaze na účte klienta?

Pôžičky, ktoré boli schválené, sú vyplácané po podpísaní zmluvy a to bezhotovostným prevodom na bankový účet klienta. Na účte klienta by mali byť najneskôr nasledujúci pracovný deň po ich odoslaní.

Dá sa splatiť pôžička v budúcnosti aj skôr?

Áno, pôžičku je možné v budúcnosti aj predčasne splatiť a to kedykoľvek. Za predčasné splatenie sa neúčtuje žiaden poplatok, pokuta, ani iný typ sankcie. O predčasnom splatení však musí klient veriteľa informovať vopred.

Je možné splácať pôžičku aj v hotovosti?

Áno, v prípade hotovostného vkladu. Splátky pôžičky je možné realizovať troma spôsobmi, pričom prvé dva spočívajú v bezhotovostnom splácaní z účtu klienta na účet finančnej spoločnosti. Tretí spôsob spočíva práve vo vložení vkladu v hotovosti priamo na účet spoločnosti v jej materskej banke.

Čo v prípade, že chce klient zmluvu dodatočne zrušiť?

Do 14 dní od pripísania finančných prostriedkov na účet klienta je možné zmluvu zrušiť, resp. odstúpiť od zmluvy. Za zrušenie zmluvy sa neplatí žiaden poplatok.

Reprezentatívny príklad

Pri výške pôžičky 10 000 EUR, výške mesačnej splátky 189,25 EUR, počte splátok 96, splatnosti prvej splátky 55. deň od dátumu poskytnutia pôžičky, je úrok 16,67 % p.a. , maximálna výška RPMN 17,94 % a celkom zaplatíte 18 168 EUR.


*Údaje majú informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie od poskytovateľa pôžičky, ktorý vás bude kontaktovať.

O spoločnosti Silverside, a.s.

 Silverside, a.s.

Poskytovateľom Rozumnej pôžičky je Silverside, a.s. Cieľom spoločnosti je poskytovať prvotriedne služby, rešpektovať dobré mravy a pravidlá hospodárskej súťaže, konať transparentne, zodpovedne a fér. Silverside spĺňa všetky legislatívne požiadavky. Spoločnosť na predaj svojich produktov využíva sieť finančných sprostredkovateľov spoločnosti Silverside Financial services, s.r.o. Spísanie žiadosti o poskytnutie pôžičky prebieha výlučne na obchodnom mieste spoločnosti Silverside Financial services, s.r.o., ktorá je registrovaná v Národnej banke ako samostatný finančný agent. Spoločnosť je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka č. 6261/B, sídlo: Bratislava Business Center 5, Plynárenská 7/B, 821 09 Bratislava, IČO: 50 052 560

Viac informácií