Sberbank refinančná spotrebná pôžička - výhody

  • Fixná úroková sadzba už od 7 % ročne
  • Žiadny poplatok za poskytnutie úveru
  • Schválenie úveru už aj na počkanie
  • Bez potvrdenia o príjme a ručenia
  • Fixná splátka počas celej doby splatnosti
  • Možnosť bezplatného splatenia úveru

Refinancovanie so Sberbank

Spotrebná refinančná pôžička pre každého

Tento refinančný spotrebný úver poskytuje klientom pohodlnú možnosť, ako sa zbaviť svojich starých a už nevýhodných pôžičiek a kreditných kariet. Spojením viacerých úverov do jedného tak klienti splácajú iba jednu splátku, ktorá je nižšia ako ich súčet, teda ušetria a zároveň majú väčší prehľad vo svojich financiách. Počet takto zlučovaných úverov je neobmedzený a závisí iba od finančných možnosti klienta. Výšku tohto refinančného úveru môžu klienti navýšiť o 20 % z aktuálnej sumy starých dlhov, ktoré získajú priamo na svoj bežný účet.

Podmienky a doklady

Žiadateľovi o refinančný spotrebný úver od spoločnosti Sberbank stačí, ak má vek od 18 do 65 rokov a je občanom Slovenskej republiky s trvalým alebo prechodným pobytom na území Slovenskej republiky. Cudzinec môže vystupovať v úverovej žiadosti len ako spoludlžník, ak sa jedná o manželského partnera hlavného dlžníka (slovenského občana). Potrebný je iba jeden doklad totožnosti a ďalší bežne dostupný doklad. Banke je tiež potrebné predložiť všetky zmluvy o doterajších úveroch, ktoré chcú klienti vyplatiť.

TIP

Nahraďte svoje staré úvery výhodnejším novým prostredníctvom refinančného spotrebného úveru od Sberbank.

Časté otázky v súvislosti s refinančnou spotrebnou pôžičkou

Naozaj ma refinancovanie vyjde lacnejšie než predošlé pôžičky?

Áno, refinančný spotrebný úver od Sberbank je totiž bez poplatkov, s výhodnejším úverom a nižšou mesačnou splátkou, ako súčet ostatných.

Môžem refinancovať ak meškám so splátkami?

Nie, pre úspešné refinancovanie nemôžete meškať so žiadnou splátkou na žiadnom úvere, ktorý chcete refinancovať.

Kedy môžem refinancovať spotrebný úver bez poplatku?

Bezplatne splatiť svoj úver môžete v prípade, ak ste za posledných 12 mesiacov neurobili žiadnu mimoriadnu splátku a výška zostatku úveru je nižšia ako 10 000 €.

Môžem požiadať o pôžičku ak som nezamestnaný?

Nie, tento produkt spoločnosti Sberbank je určený iba klientom s príjmom zo závislej činnosti.

Referencia

"Pri žiadaní o novú pôžičku sme sa s manželom rozhodli spojiť naše staršie a už nevýhodné úvery do jedného, aby sme ušetrili na mesačných splátkach. Refinančný úver sme si navýšili o potrebnú sumu a zvyškom sme vyplatili predošlé pôžičky. Úver nám schválili na počkanie, a to bez potvrdenia o príjme či ručiteľa. Je naozaj príjemné strážiť si iba jeden termín splátok."

Laura, 38 rokov

Hodnotenie: 5/5

Porovnať ponuky

O spoločnosti Sberbank Slovensko, a.s.

Sberbank Slovensko, a.s.

Sberbank Slovensko, a. s. je bankou so silným a medzinárodným kapitálovým zázemím, ktorej stratégia sa zakladá najmä na rešpekte, úcte, otvorenosti a neustálej snahe o dokonalosť. S viac ako 170 ročnými skúsenosťami je stabilným partnerom pri poskytovaní pôžičiek a komplexnej škály produktov a služieb vysokej kvality. Sberbank Slovensko má po celom území SR celkom 44 pobočiek. Počas svojho pôsobenia získala už takmer dve desiatky rôznych ocenení.

Viac informácií