Pôžička Provident

Rýchla pôžička online od Providentu

Pôžička Provident je vhodným riešením pre tých, ktorí potrebujú rýchlo zíkať financie. Úver môžete čerpať už od 60 € do 2 300 €. Pôžička od Providentu je férová a neskrýva sa za žiadne poplatky. Vždy viete koľko zaplatíte. V spoločnosti Provident nepotrebujete preukázať účel poskytnutých finančných prostriedkov a dokonca ani ručiteľa. Pôžičku od Providentu na čokoľvek získate jednoducho - online prostredníctvom vyplnenia formuláru. 

Výhody pôžičky Provident

  • Rýchla a dostupná pôžička, ktorá sa oplatí
  • Rýchla a bezprostredná komunikácia
  • Prehľadná zmluva bez skrytých poplatkov a obmedzení
  • Akcie pre dlhodobých zákazníkov
  • Individuálny prístup
  • Bez ručiteľa a dokladovania účelu použitia

Reprezentatívne príklady splátok

Výška pôžičky 100 € 1 000 € 2 000 €
Počet splátok 3 15 22
Mesačná splátka 35,83 € 88,03 € 135,90 €
Ročný úrok 22,01 % 21,68 % 21,61 %
Poplatok za vybavenie 3,78 € 163,72 € 521,91 €
RPMN 54,69 % 54,57 % 56,64 %
Celková čiastka na zaplatenie 107,49 € 1 320,43 € 2 989,71 €

* Údaje majú len informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie po schválení pôžičky.

Pozn.

Od 18. decembra prerušila a pozastavila nebankovka Provident poskytovanie nových úverov. Viac informácií nájdete tu

Časté otázky

Aké pôžičky Provident poskytuje?

Rýchle, výhodné, bez skrytých poplatkov a obmedzujúcich podmienok. Spoločnosť Provident vychádza klientom v ústrety a poskytuje tie najlepšie služby. Jej cieľom je stať sa Vaším partnerom a finančným poradcom, na ktorého sa môžete kedykoľvek spoľahnúť.

Čo sa stane, ak nemôžem zaplatiť splátku?

V prípade problémov sa neváhajte na spoločnosť Provident obrátiť. Kontaktujte ktoréhokoľvek poradcu spoločnosti Provident, aby ste mohli spoločne posúdiť Vašu aktuálnu situáciu. Záujmom Providentu je nájsť riešenie, ktoré je výhodné pre obe strany.

Účtuje Provident nejaké poplatky navyše?

Nie. Provident uprednostňuje priamu a bezprostrednú komunikáciu a klienta vždy oboznámi so všetkými podmienkami, ktoré s pôžičkou súvisia. Neúčtuje žiadne skryté ani dodatočné poplatky.

Chcem pôžičku splatiť skôr. Je to možné?

Provident vychádza klientom maximálne v ústrety a poskytuje len tie najvýhodnejšie služby. V prípade záujmu o predčasné splatenie pôžičky spoločnosť kontaktujte a niektorý z poradcov Vás oboznámi s ďalším postupom.

Referencia

"Spoločnosť Provident mi pomohla práve vtedy, keď som peniaze potrebovala naozaj rýchlo. A môžem povedať, že po návšteve obchodného zástupcu a podpísaní zmluvy som ich už na druhý deň naozaj držala v rukách. A to dokonca cez víkend. Výborné riešenie pre nečakané situácie, kedy človek potrebuje peniaze rýchlo a jednoducho."

Jana, 52 rokov

Hodnotenie: 5/5

Chcem si požičať

O spoločnosti Provident Financial s.r.o.

Provident Financial s.r.o.

Spoločnosť Provident má dlhú tradíciu siahajúcu až do roku 1880, kedy bola vo Veľkej Británii založená. U nás pôsobí už od roku 2001. Pôžičky od Provident využíva stále viac Slovákov, a to hlavne vďaka jednoduchému a rýchlemu spôsobu žiadania o pôžičku. Každej pôžičke a zákazníkovi je venovaná individuálna pozornosť a starostlivosť obchodného zástupcu.

Vďaka sieti obchodných zástupcov spoločnosti Provident po celom území Slovenska môžete všetko vyriešiť z pohodlia domova. Pri hotovostnej pôžičke obdržíte peniaze do 48 hodín, často však ešte v deň požiadania o pôžičku. Nielen dlhá tradícia požičiavania peňazí zaručuje transparentný prístup ku zákazníkom, teda jednoduché a zrozumiteľné podmienky a žiadne skryté poplatky.