Pôžičkomat

Pôžička online

Rýchla krátkodobá online pôžička od nebankovej spoločnosti Friendly Finance Slovakia s.r.o., ktorá ja prevádzkovateľom webu pozickomat.sk, je pôžička určená pre všetkých, a to bez potreby potvrdenia o výške príjmu. O pôžičku teda môžu požiadať aj študenti, dôchodcovia, mamičky na materskej dovolenke a poberatelia invalidnej alebo pozostalostnej penzie. Celý proces vybavenia pôžičky vrátane odoslania peňazí na účet trvá do 20 minút. Požičať si môžete od 50 do 500 € s dobou splatnosti od 5 do 31 dní, pričom pri opakovaných pôžičkách môžete získať až 500 €.

Reprezentatívne príklady splátok

Výška pôžičky 25 € 150 € 350 €
Počet splátok 1 1 1
Počet dní splácania 31 21 31
Ročný úrok od 0 % 0 % 0 %
Cena pôžičky 0,55 € 2,22 € 7,69 €
RPMN 29,2 % 29,1 % 29,2 %
Celková čiastka na zaplatenie 25,55 € 152,22 € 357,69 €

* Údaje majú len informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie po schválení pôžičky.

Časté otázky v súvislosti s produktom Pôžičkomat

Ako je možné, že nemusím platiť žiadne poplatky?

Pôžičkomat poskytuje nebanková spoločnosť, a to prostredníctvom automatického a rýchleho online procesu, vďaka čomu sa s pôžičkou nespájajú žiadne ďalšie náklady za vedenie účtu alebo ročné úroky.

Kedy dostanem peniaze?

Celý proces je naozaj rýchly, schvaľovanie pôžičky totiž prebieha súbežne so žiadosťou a registráciou. Peniaze spoločnosť odosiela do 10 minút od schválenia pôžičky, ktoré trvá takisto do 10 minút.

Môžem si požičať aj keď som študent?

Áno, pôžička je určená aj študentom, dôchodcom, poberateľom invalidnej a pozostalostnej penzie a mamičkám na materskej.

Koľko si môžem požičať?

Noví klienti môžu požiadať o sumu od 50 až do 500 €, pričom pri opakovanej pôžičke a poctivom splácaní môžu získať pôžičku až do 500 €.

Referencia

"Na tejto pôžičke oceňujem najmä jej rýchlosť. Málokto má predsa čas a chuť na zdĺhavé procesy, byrokraciu a čakanie. Keď si potrebujem požičať, potrebujem si požičať teraz. Peniaze môžem navyše splatiť už do niekoľkých dní, čo je veľmi vhodné v prípade nečakaných výdavkov pred výplatou. Pôžičkomat určite odporúčam a v prípade potreby ho využijem opäť."

Miriam, 34

Hodnotenie: 5/5

Chcem si požičať

O spoločnosti Friendly Finance Slovakia s.r.o.

Poskytovateľom tejto online pôžičky pod názvom Pôžičkomat je nebanková spoločnosť Friendly Finance Slovakia s.r.o., ktorá má bohaté skúsenosti zo škandinávskych krajín a trhov strednej Európy. Vyznačuje sa svojou transparentnosťou, a teda neskrýva žiadne poplatky. Svojim klientom ponúka skutočne rýchle pôžičky do 20 minút, férový prístup a neustálu podporu v prípade nejasností a otázok. Pôžičkomat sa špecializuje na krátkodobé pôžičky a je držiteľom nebankovej licencie od Národnej banky Slovenska.