otp EXPRES Úver

Pôžička od OTP Banky

Spotrebný úver od OTP Banky je pôžička bez potreby potvrdenia jej účelu. Ponúka garantovaný úrok pre všetkých, a to vo výške 5,7 % p.a.. Požičať si môžete od 400 až do 20 000 € s tým, že si dĺžku splatnosti nastavíte samy a splatiť ju môžete od 12 do 84 mesiacov. Vyznačuje sa najmä rýchlosťou vybavenia, pretože úver môže byť schválený už na počkanie a bez príplatku. Tiež nebudete potrebovať zabezpečenie alebo ručiteľa. V prípade bezproblémového splácania získate finančný benefit a k dispozícii tiež máte možnosť poistenie pre prípad neschopnosti splácania. Pre získanie tejto pôžičky je potrebný pravidelný mesačný príjem, ak ste však zamestnanec, nebudete ňom potrebovať potvrdenie. To platí aj pre tých, čo nie sú klientmi OTP Banky.

Reprezentatívne príklady splátok

Výška pôžičky3 000 €
Počet splátok60
Mesačná splátka **57,86 €
Ročný úrok od5,90 %
Poplatok za vybavenie60 €
RPMN6,96 %
Celková čiastka na zaplatenie ***3 531,60 €

* Údaje majú len informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie po schválení pôžičky.

Časté otázky v súvislosti s produktom otp EXPRES úver

Aké podmienky musím splniť?

Pre získanie EXPRES Úveru od OTP Banky je nutné, aby ste mali vek v rozmedzí od 18 do 65 rokov, trvalé bydlisko na území SR a dva platné doklady totožnosti. Taktiež je potrebné potvrdenie o príjme, avšak to iba v prípadoch, keď sa nedá overiť cez Sociálnu poisťovňu.

Čo presne znamená bezproblémové splácanie?

Bezproblémové splácanie znamená, ak nemeškáte so svojou mesačnou splátkou viac ako 5 dní a nejde o sumu vyššiu ako 10 €.

Ako získam zvýhodnenú ročnú úrokovú sadzbu 7,7 %?

Tento úrok je garantovaný počas celej doby pre všetkých, čo nemeškajú so splácaním a aktívne využívajú svoj účet.

Čo presne znamená aktívne využívanie účtu?

Aktívne využívanie účtu znamená, ak je naň pripisovaný mesačný príjem vo výške aspoň 300 €, realizujete aspoň 3 bezhotovostné transakcie platobnou kartou a realizovanie aspoň 1 trvalého príkazu alebo inkasnej výzvy.

O spoločnosti OTP Banka Slovensko, a.s.

OTP Banka Slovensko, a.s.

Majoritným majiteľom OTP Banky Slovensko, a.s. je najväčšia maďarská banka OTP Bank Nyrt. Okrem slovenského trhu pôsobí prostredníctvom korešpondenčných bánk aj v zahraničí, a to ako univerzálna banka. Disponuje sieťou 60 pobočiek na Slovensku s ústredím v Bratislave. Svoje produkty ponúka fyzickým aj právnickým osobám. OTP Banka Slovensko je bankou rodinného typu a jej služby sú prispôsobené viacerým generáciám, takisto ako aj náročnosti jednotlivých klientov.