Rýchla pôžička do 700 €

Úver Plus od Ferratum Bank

Pôžička do 700 € je novým produktom v pôžičkovom portfóliu Ferratum Bank, ktorý umožňuje získať viac finančných prostriedkov (pre nových klientov po prvýkrát max 400 €). Nie je potrebné splatiť pôžičku jednorázovo, pretože Ferratum Bank umožňuje splácanie formou mesačných splátok v intervale 2 až 12 mesiacov. Úver Plus však vyžaduje zaistenie, buď osobným alebo profesionálnym ručiteľom. Takto získané finančné prostriedky potom možno využiť na čokoľvek – úhradu bežných životných nákladov, osobnú spotrebu a pod. Opakovaní klienti, ktorí riadne a včas splatili svoje predchádzajúce záväzky sú zaradení do Vernostného programu, v rámci ktorého môžu získať aj zvýhodnenú výšku úrokovej sadzby alebo RPMN.

Výhody

  • Rýchly schvaľovací proces
  • Bez dokladovania a zdĺhavej administrácie
  • Dostupnosť pre širokú spotrebiteľskú verejnosť (zamestnanci, SZČO, dôchodcovia...)
  • Benefity pre opakovaných klientov

Reprezentatívne príklady splátok

Výška pôžičky 300 € 500 € 700 €
Počet splátok 10 5 12
Mesačná splátka 39 € 109 € 79,33 €
Ročný úrok 0 % 0 % 0 %
Poplatok za vybavenie 90 € 45 € 252 €
RPMN 82,71 % 42,32 % 82,73 %
Celková čiastka na zaplatenie 390 € 545 € 952 €
Dátum splatnosti 2. 11. 2016 5. 6. 2016 1. 1. 2017

* Údaje majú len informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie po schválení pôžičky.

Pozn. :

Nebanková spoločnosť Ferratum Bank, známy poskytovateľ krátkodobých pôžičiek a pôžičiek pred výplatou, prestala od 21. júna poskytovať nové úvery. Viac info v nájdte v nasledujúcom článku

Časté otázky

Kto je to profesionálny ručiteľ?

Zaručenie úveru poskytuje spoločnosť Investment Broker, ktorá za stanovený poplatok ručí klientovi za úhradu požičaných prostriedkov.

Môžem žiadať o pôžičku aj keď nemám zriadený vlastný bankový účet?

Existencia osobného bankového účtu nie je podmienkou a finančné prostriedky je možné zaslať aj poštou na korešpondenčnú adresu žiadateľa.

Je možné žiadať o ďalšiu krátkodobú pôžičku ak ešte nie je splatený Úver Plus?

Žiaľ nie, najprv je potrebné uhradiť tento záväzok a až potom žiadať o novú pôžičku.

Možno žiadať aj o predĺženie dohodnutej doby splatnosti?

Pri splácaní formou mesačných splátok nie je táto služba v ponuke.

Akým spôsobom prebieha komunikácia počas trvania zmluvného vzťahu?

Každý klient má na webovej stránke banky zriadené svoje osobné konto – účet, na ktorom sú k dispozícii všetky zmluvy, dokumenty a priebeh celej pôžičkovej histórie.

Referencia

"Už viackrát som využil služby tejto spoločnosti a príjemne ma prekvapila ich nová ponuka s možnosťou splácať úver aj v mesačných splátkach. Nový úver som vybavil ako obvykle jednoducho, z vlastnej obývačky, peniaze boli na účte za pár minút a ja som získal prostriedky, ktorými môžem financovať nákup letenky na môj zahraničný jazykový kurz."

Andrej, 30 rokov

Hodnotenie: 5/5

Chcem si požičať

O spoločnosti Ferratum Bank

Ferratum Bank

Ferratum Bank patrí na slovenskom aj medzinárodnom finančnom trhu k etablovaným a overeným subjektom, ktoré poskytujú pôžičky transparentným spôsobom, bez nutnosti osobných stretnutí, s využitím mobilných komunikačných prostriedkov. Spoločnosť je držiteľkou licencie pre poskytovanie spotrebiteľských úverov a jej produkty sú obľúbené a žiadané.