Pozn.:

Od 21.júna 2016 spoločnosť Ferratum už nové pôžičky neposkytuje. Avšak môžete požiadať o najžiadanejšiu Hyperpôžičku. Viac tu >>Hyperpôžička<<

Rýchla pôžička do 700 €

Úver Plus od Ferratum Bank

Pôžička do 700 € je novým produktom v pôžičkovom portfóliu Ferratum Bank, ktorý umožňuje získať viac finančných prostriedkov (pre nových klientov po prvýkrát max 400 €). Nie je potrebné splatiť pôžičku jednorázovo, pretože Ferratum Bank umožňuje splácanie formou mesačných splátok v intervale 2 až 12 mesiacov. Úver Plus však vyžaduje zaistenie, buď osobným alebo profesionálnym ručiteľom. Takto získané finančné prostriedky potom možno využiť na čokoľvek – úhradu bežných životných nákladov, osobnú spotrebu a pod. Opakovaní klienti, ktorí riadne a včas splatili svoje predchádzajúce záväzky sú zaradení do Vernostného programu, v rámci ktorého môžu získať aj zvýhodnenú výšku úrokovej sadzby alebo RPMN.

Výhody

  • Rýchly schvaľovací proces
  • Bez dokladovania a zdĺhavej administrácie
  • Dostupnosť pre širokú spotrebiteľskú verejnosť (zamestnanci, SZČO, dôchodcovia...)
  • Benefity pre opakovaných klientov

Reprezentatívne príklady splátok

Výška pôžičky 300 € 500 € 700 €
Počet splátok 10 5 12
Mesačná splátka 39 € 109 € 79,33 €
Ročný úrok 0 % 0 % 0 %
Poplatok za vybavenie 90 € 45 € 252 €
RPMN 82,71 % 42,32 % 82,73 %
Celková čiastka na zaplatenie 390 € 545 € 952 €
Dátum splatnosti 2. 11. 2016 5. 6. 2016 1. 1. 2017

* Údaje majú len informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie po schválení pôžičky.

Časté otázky

Kto je to profesionálny ručiteľ?

Zaručenie úveru poskytuje spoločnosť Investment Broker, ktorá za stanovený poplatok ručí klientovi za úhradu požičaných prostriedkov.

Môžem žiadať o pôžičku aj keď nemám zriadený vlastný bankový účet?

Existencia osobného bankového účtu nie je podmienkou a finančné prostriedky je možné zaslať aj poštou na korešpondenčnú adresu žiadateľa.

Je možné žiadať o ďalšiu krátkodobú pôžičku ak ešte nie je splatený Úver Plus?

Žiaľ nie, najprv je potrebné uhradiť tento záväzok a až potom žiadať o novú pôžičku.

Možno žiadať aj o predĺženie dohodnutej doby splatnosti?

Pri splácaní formou mesačných splátok nie je táto služba v ponuke.

Akým spôsobom prebieha komunikácia počas trvania zmluvného vzťahu?

Každý klient má na webovej stránke banky zriadené svoje osobné konto – účet, na ktorom sú k dispozícii všetky zmluvy, dokumenty a priebeh celej pôžičkovej histórie.

Referencia

"Už viackrát som využil služby tejto spoločnosti a príjemne ma prekvapila ich nová ponuka s možnosťou splácať úver aj v mesačných splátkach. Nový úver som vybavil ako obvykle jednoducho, z vlastnej obývačky, peniaze boli na účte za pár minút a ja som získal prostriedky, ktorými môžem financovať nákup letenky na môj zahraničný jazykový kurz."

Andrej, 30 rokov

Hodnotenie: 5/5

Chcem si požičať

O spoločnosti Ferratum Bank

Ferratum Bank

Ferratum Bank patrí na slovenskom aj medzinárodnom finančnom trhu k etablovaným a overeným subjektom, ktoré poskytujú pôžičky transparentným spôsobom, bez nutnosti osobných stretnutí, s využitím mobilných komunikačných prostriedkov. Spoločnosť je držiteľkou licencie pre poskytovanie spotrebiteľských úverov a jej produkty sú obľúbené a žiadané.