Rýchla Ferratum pôžička pred výplatou

Úver od Ferratum Bank

Ferratum pôžička je jedinečná fínska pôžička pre prípad nečakaného finančného sklzu, ktorý treba ihneď riešiť. Peniaze získate bez osobného stretnutia a zdĺhavého papierovania do 24 hodín s možnosťou ich vrátenia do 30 dní. Ide o menšie sumy do 350 € pre každého vo veku od 18 rokov s aspoň minimálnym príjmom. Teda či už ste na dôchodku, študent alebo na materskej, na Ferratum Slovakia sa môžete obrátiť v každej nečakanej situácii, ktorú treba okamžite riešiť. Maximálna diskrétnosť a spoľahlivosť sú samozrejmosťou. A keď nestíhate pôžičku splatiť? Jednoducho požiadate o jej predĺženie, napríklad prostredníctvom SMS správy. Pôžička sa radí medzi tzv. sms pôžičky.

Ferratum pôžička - výhody

  • Vybavenie pôžičky bez osobného stretnutia a potvrdenia o výške príjmu
  • Žiadosť o pôžičku prostredníctvom SMS správy alebo ONLINE formulára
  • Peniaze rýchlo a jednoducho bez overovania registrov
  • Možnosť predĺženia doby splatenia pôžičky

Reprezentatívne príklady splátok

Výška pôžičky 100 € 200 € 300 €
Počet splátok 1 1 1
Počet dní splatnosti 15 15 30
Ročný úrok 0 % 0 % 0 %
RPMN 0 % 0 % 0 %
Celková čiastka na zaplatenie 100 € 200 € 300 €

* Údaje majú len informatívny charakter. Presné podmienky sa žiadateľ dozvie po schválení pôžičky.

Pozn. :

Nebanková spoločnosť Ferratum Bank, známy poskytovateľ krátkodobých pôžičiek a pôžičiek pred výplatou, prestala od 21. júna poskytovať nové úvery. Viac info v nájdte v nasledujúcom článku

Časté otázky

Kedy musím pôžičku splatiť?

Pôžičku je potrebné splatiť v lehote doby splatnosti. Tá je individuálna a pohybuje sa od 7 do 30 dní. So všetkými informáciami vrátane termínov Vás Ferratum vopred oboznámi. V prípade, ak pôžičku nemôžete splatiť v dobe jej splatnosti, neváhajte Ferratum kontaktovať a požiadať o predĺženie doby splatnosti. Cieľom je nájsť riešenie prospešné pre obe strany.

Akým spôsobom môžem splatiť pôžičku?

Ferratum ponúka viacero možností splatenia pôžičky. Peniaze môžete vložiť priamym vkladom na účet spoločnosti alebo zaplatiť poštovou poukážkou. Pôžičku môžete splatiť aj prevodným príkazom z Vášho bankového účtu na účet spoločnosti Ferratum.

Chcem si požičať peniaze po druhýkrát. Získam nejaké výhody?

Pre dlhodobých zákazníkov, ktorí splácajú pôžičku riadne a včas, má spoločnosť Ferratum pripravené viaceré vernostné bonusy a akcie. Váži si, že jej opäť prejavujete svoju dôveru, a preto Vás chce adekvátne odmeniť.

Obávam sa poskytnutia osobných údajov. Na aké účely budú použité?

Vaše osobné údaje sú potrebné na spracovanie žiadosti pri vybavovaní pôžičky. Služby od spoločnosti Ferratum sú diskrétne a vaše osobné údaje sú v maximálnom bezpečí.

Referencia

"Rýchlu pôžičku od Ferratum som využila v čase, keď mal môj syn narodeniny a zároveň nám prišiel nedoplatok, ktorý bolo treba okamžite zaplatiť. Avšak z toho, čo mi zostalo z výplaty, som nedokázala vyriešiť obe situácie naraz. Vzala som si malú pôžičku, ktorú som bez problémov o pár dní splatila z prvej výplaty."

Jarmila, 37 rokov

Hodnotenie: 5/5

Chcem si požičať

O spoločnosti Ferratum Bank

Ferratum Bank

Ferratum Slovakia je členom medzinárodnej skupiny spoločností Ferratum Bank Limited, pôsobiacich v dvadsiatich krajinách sveta. Je vedúcou skupinou v poskytovaní krátkodobých, rýchlych a malých pôžičiek pred výplatou.