Pôžička Pohoda od FairCredit

Nebanková pôžička od FairCredit patrí medzi rýchle a jednoduché možnosti financovania nečakaných výdavkov alebo aktuálnych potrieb. Ak potrebujete požičať na dlhšiu dobu, napríklad až 50 týždňov, je pôžička Pohoda jednou z mála možností, ako získať aj menšiu sumu peňazí s dlhšou dobou splácania. Pri vybavovaní si vystačíte s minimom dokladov a všetko vyriešite priamo z domu cez internet. Splácanie úveru je vo forme týždenných splátok buď v hotovosti, alebo bezhotovostne.

Časté otázky

Je obmedzený účel použitia peňazí z pôžičky?

Nie, účel použitia peňazí nie je vôbec obmedzený. Pôžičku môžete využiť jednoducho na čokoľvek a nemusíte vopred a ani následne dokladovať, ako, kedy a na čo ste peniaze minuli.

Potrebujem ručiteľa alebo ručenie, ak chcem získať úver?

Nie, na získanie úveru nie je potrebné žiadne ručenie ani ručiteľ. Nemusíte tak ručiť hnuteľným či nehnuteľným majetkom a ani hľadať niekoho známeho, kto vám pôjde za ručiteľa.

Akým spôsobom je pôžička poskytovaná?

Na výber sú dve formy poskytnutia pôžičky. Prvá forma je klasickou cestou bezhotovostného prevodu z účtu nebankovej spoločnosti na účet klienta. Druhá je určená pre tých, ktorí nechcú peniaze na účet a v tomto prípade je úver vyplatený prostredníctvom poštového poukazu.

Aké doklady potrebujem k vybaveniu pôžičky?

Na vybavenie úveru je potrebné preukázať svoju totožnosť občianskym preukazom, mať doklad k bydlisku (buď list vlastníctva alebo nájomná zmluva) a doložiť príjem za posledné 3 mesiace.

Referencia

"Potreboval som rýchlo požičať peniaze na opravu umývačky riadu a na nový sporák. Keďže som vedel, že budem vedieť úver rýchlo splatiť, nechcel som si brať pôžičku na príliš dlhé obdobie. FairCredit mi ponúkol pôžičku presne na takú sumu, ako som chcel a na ideálnu dobu splatnosti. Navyše, všetko som vybavil z domu a nemusel som nikam chodiť."

Tomáš L., 34, Martin

Hodnotenie: 5/5

Chcem si požičať

O spoločnosti FairCredit Slovakia

Nebanková spoločnosť FairCredit je česko-slovenskou spoločnosťou so silným finančným zázemím. Od Národnej banky Slovenska má udelenú licenciu a povolenie na poskytovanie spotrebiteľských úverov bez obmedzenia rozsahu a ide o seriózneho veriteľa zameraného na menšie pôžičky. Spoločnosť ponúka svoje služby najmä cez internet, kde vyplnila medzeru na poli menších úverov so splatnosťou aj na niekoľko mesiacov. Okrem toho má svoje pobočky aj v Bratislave, Trenčíne, Nitre, Banskej Bystrici, Žiline a v Liptovskom Mikuláši.