Pôžička na splatenie úverov od Cetelem

Splácate viacero pôžičiek naraz a strácate v nich prehľad? Hľadáte spôsob, ako všetko dostať späť pod kontrolu? Spojte vaše úvery do jedného a ešte aj ušetrite!

Ako to funguje?

S pôžičkou od Cetelem vyplatíte vaše staré podlžnosti. Vďaka tomuto kroku sa zbavíte nevýhodných úverov so zbytočne vysokými úrokmi a poplatkami. Odteraz budete splácať už len jednu pôžičku, bez dodatočných poplatkov a, navyše, s výhodnou úrokovou sadzbou. V prípade, že sa vaša situácia zmení, môžete si pôžičku upraviť formou čiastočného alebo predčasného splatenia, navýšenia úveru alebo spojenia viacerých úverov do jedného. Tí, ktorí sa chcú zabezpečiť pred nepredvídanými životnými situáciami, si môžu schopnosť splácať úver poistiť.

Časté otázky

Aké podmienky musím spĺňať?

Vek 18-75 rokov, trvalý pobyt na území SR a doklad o trvalom príjme ako zamestnanec, živnostník, alebo dôchodca.

Aké doklady potrebujem na vybavenie pôžičky?

Potrebujete občiansky preukaz, výpis z vášho bankového účtu, kam vám pošleme peniaze a doklad o pravidelnom príjme.

Kedy dostanem peniaze?

Peniaze vám budú zaslané ihneď po schválení vašej žiadosti o pôžičku.

Aké poplatky budem platiť za poskytnutie pôžičky?

Za poskytnutie úveru neplatíte žiadne poplatky.

O spoločnosti Cetelem Slovensko, a. s.

Cetelem Slovensko, a. s.

Spoločnosť CETELEM SLOVENSKO a.s. a spolu s ňou aj obchodná značka Cetelem je na slovenskom trhu od roku 2000. Ako popredná finančná spoločnosť špecializujúca sa na poskytovanie spotrebiteľských úverov( nákup na splátky, osobné pôžičky a kreditné karty) poskytla viac ako 1,7 mil. úverov. V júli 2016 došlo k cezhraničnému zlúčeniu spoločnosti CETELEM SLOVENSKO a.s. a jej akcionára BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA. CETELEM SLOVENSKO a.s. sa týmto stal pobočkou zahraničnej banky v Slovenskej republike. Pre svoje aktivity naďalej používa obchodnú značku Cetelem.