Vianoce 2016: Kde získate vianočné pôžičky a za akých podmienok?

Publikované 05.12.2016 Prieskum | Pôžičky

Vianoce 2016: Kde získate vianočné pôžičky a za akých podmienok?

Štatistiky hovoria, že v období pred Vianocami, najmä v decembri, je dopyt po úveroch vyšší až o 20 % oproti obdobiu počas bežného roka. To je aj dôvod, prečo si viaceré banky aj nebankové spoločnosti prichystajú práve na koniec roka pre záujemcov o pôžičky špeciálne akcie. 

V posledných rokoch sú čoraz populárnejšie Vianočné úvery, ktoré majú napríklad výhodnejšie úročenie, sú bez poplatkov alebo k nim dostane klient nejaký iný finančný bonus. Poďme sa pozrieť, kto ponúka takéto pôžičky tento rok.

/data/common/multimedia/products_small/slsp-small.png Štedrá pôžička od SLSP

Slovenská sporiteľňa má v ponuke pre starých aj nových klientov tzv. Štedrú pôžičku so štedrými výhodami. Požičať si môžete 300 až 30.000 € na obdobie od 1 do 8 rokov. Banka vám ponúkne na tento úver úrokovú sadzbu začínajúcu pri 5,9 %, ktorá je nemenná počas celej doby splatnosti úveru. Navyše, pôžička je bez poplatkov za vybavenie aj predčasné splatenie a môžete ju použiť na čokoľvek.

/data/common/multimedia/products_small/otp-small.png OTP Refinanc s darčekom

Za výhodnejších podmienok môžete svoje staré úvery v období pred Vianocami aj refinancovať. OTP banka ponúka zvýhodnenie úroku až o 30 % oproti úrokovým sadzbám vašich starých pôžičiek a ak sa rozhodnete využiť jej spotrebný refinančný úver v tomto období, dostanete k úveru aj darček v hodnote až do 300 €. Darček je vo forme finančnej odmeny vo výške 2 splátok a platí pre nový refinančný úver.

/data/common/multimedia/products_small/vub-small.png Pôžička s odmenou od VÚB

Rýchla pôžička na čokoľvek od Všeobecnej úverovej banky je v období pred Vianocami hneď s dvoma darčekmi. Prvým je okamžitá zľava na úroku vo výške 2 % a to hneď od začiatku splácania pôžičky, druhým je vrátenie poplatku za poskytnutie pôžičky až do výšky 100 % po 18 mesiacoch aktívneho využívania účtu. Úver získate od 500 do 25.000 € a so splatnosťou na 13 až 96 mesiacov.

/data/common/multimedia/products_medium/postovabanka-medium.png Vianočná pôžička od Poštovej banky

Poštová banka má už pravidelne pripravenú pre záujemcov pôžičku na Vianoce. Nezískate ju ale automaticky, pretože prvým krokom je získať Dobrú pôžičku alebo Lepšiu splátku a až následne môžete na základe žrebovania vyhrať poskytnutie svojho úveru bezúročne. Ak by ste ale vo Vianočnej súťaži nevyhrali, nemusíte zúfať, pretože banka má pre všetkých klientov výhodné podmienky s úrokom začínajúcim už od 5,5 percenta ročne.

/data/common/multimedia/products_small/pc-small.png Profi Credit a pôžička bez úrokov

Bezúročnú pôžičku ponúka aj nebanková spoločnosť Profi Credit. Ak budete riadne splácať úver od tejto spoločnosti, ktorý bude poistený, získate 0 % úrok. Podmienkou je, aby ste si zvolili taký spotrebiteľský úver, ktorý bude zahŕňať poistenie schopnosti splácania a zároveň bude so splatnosťou na 42 mesiacov, čo je aj maximálna lehota splácania. Požičať si môžete od 300 až do 3.000 € a to bezúčelovo.

/data/hyperfinancie.sk/multimedia/images/mikulasska-pozicka.png Netradičná Mikulášska pôžička

Áno, presne tak, hovoríme o špeciálnej akciovej pôžičke, ktorá sa taktiež vzťahuje na obdobie pred Vianocami. Mikulášska pôžička je bezúčelový šikovný úver, ktorý sa prispôsobí vašim potrebám. Okamžité spracovanie a možnosť získania úveru naozaj pre všetkých vo výške od 50 až do 6.000 € sú len jedny z mála výhod tohto úveru. Samozrejmosťou je, že pôžičku môžete použiť na čokoľvek.

Medzi najdôležitejšie prednosti úveru patria:

  • bezpečné a ľahké vybavenie online
  • okamžité spracovanie žiadosti
  • pôžička je bez zbytočného papierovania a dokladovania
  • peniaze môže mať na svojom účte už do 24 hodín

/data/hyperfinancie.sk/multimedia/images/vianocna-pozicka.png Najdostupnejšia Vianočná pôžička

Hovorí sa, že originál je len jeden a ním je práve Vianočná pôžička. Tá je určená pre každého, kto si chce vybaviť úver z pohodlia domova cez internet a chce jasné, transparentné, jednoduché a výhodné podmienky. Ľubovoľné predvianočné problémy, či už napríklad opravu auta, nákup domácich spotrebičov alebo akékoľvek iné výdaje hravo zvládnete s touto pôžičkou vďaka tomu, že je ušitá na mieru presne pre vás.

Získajte úver:

  • od 50 do 5.000 € na čokoľvek
  • s okamžitým spracovaním žiadosti a vyplatením už do 1 dňa
  • s výhodnejšími podmienkami oproti podmienkam počas bežného roku
  • pre každého žiadateľa od 18 do 65 rokov bez ohľadu na pracovné či finančné zázemie

Vďaka zhovievavým podmienkam je táto pôžička určená každému, kto si chce požičať a to či už na 60 dní, alebo na 42 mesiacov. Ak potrebujete úver bez zbytočného vybavovania, dokladovania a čakania, je táto pôžička doslova ako pre vás.

Na záver ešte jedna dobrá rada

V období pred Vianocami sa snažte využiť taký úver, ktorý bude pre vás výhodný nielen finančne, ale aj inými prednosťami. Pokiaľ napríklad uprednostníte rýchlejšie a jednoduchšie vybavenie, nepozerajte na rozdiel niekoľko € pri mesačnej splátke. V tomto období sú totiž najdôležitejšie čas a pevné nervy.

Ak vám dokáže vybavenie úveru ušetriť kopec hodín strávených napríklad osobným vybavovaním v banke a dokladovaním všetkého možného, je určite lepší ako pôžička s opticky zaujímavým úrokom, ktorá vás ale bude stáť veľmi veľa nervov a možno aj dní vybavovania!

Máte otázku alebo vlastnú skúsenosť? Podeľte sa o ňu v komentároch.

Sledujte nás na Facebooku

Dajte nám "Like" a majte vždy prehľad o novinkách vo svete financií.