V ČSOB si osobné údaje môžete zmeniť aj oskenovaním občianskeho preukazu

Publikované 20.02.2019 Aktualita | Banky

V ČSOB si osobné údaje môžete zmeniť aj oskenovaním občianskeho preukazu

ČSOB priniesla svojim klientom novú verziu mobilnej aplikácie SmartBanking. Pri inovovaní aplikácie sa hľadelo aj na spätnú väzbu zákazníkov. Tí by okrem zmeny dizajnu mali zmeny pocítiť najmä v oblasti novej navigácie, ktorá prináša jednoduchšiu orientáciu vo funkcionalitách, ako aj lepšiu užívateľskú skúsenosť. Ďalšou novinkou je možnosť zmeniť si v aplikácii osobné údaje odfotením občianskeho preukazu. SmartBanking je dostupný pre OS Android aj iOS.

Zmena kontaktných údajov v aplikácii bola pre klientov dostupná od roku 2017, vďaka novej aktualizácii je však pre fyzické osoby vo veku viac ako 18 rokov možné priamo cez aplikáciu požiadať o zmenu osobných údajov, akými sú meno, priezvisku, titul, adresa trvalého pobytu a údaje na občianskom preukaze.

Ďalšie vylepšenie nastalo v oblasti faktúr. Skener faktúr môžu klienti ČSOB využívať už do roku 2017, pracovať však môžu len s pdf dokumentmi. Po vylepšení aplikácie môžu pracovať s rôznymi typmi dokumentov, vrátane fotografií. Zjednodušilo sa aj opakovanie zrealizovanej transakcie a posielanie peňazí späť – toto je teraz možné urobiť potiahnutím prstom.

 

Zdroj: tlačová správa ČSOB

Máte otázku alebo vlastnú skúsenosť? Podeľte sa o ňu v komentároch.

Sledujte nás na Facebooku

Dajte nám "Like" a majte vždy prehľad o novinkách vo svete financií.