Prieskum

Banky ponúkajú k pôžičkám rôzne odmeny. Kto vás odmení za riadne splácanie a aké sú benefity?

Publikovaný 27.04.2018 Prieskum | Pôžičky

Trh s úvermi je v poslednej dobe jednou z najviac konkurenčných oblastí. Viaceré banky sa predbiehajú v tom, ako nalákať klienta, pričom využívajú aj rôzne finančné a nefinančné benefity. Pozreli sme sa bližšie, čo všetko môžete k pôžičke získať ako odmenu.

Slováci čoraz viac dôverujú podielovým fondom. Pri investovaní do nich sa však treba vyvarovať týchto 3 chýb

Publikovaný 28.02.2018 Prieskum | Finančný mix

Už niekoľko rokov je úročenie na bežných bankových vkladoch takmer nulové. Výsledkom je stúpajúci záujem o investovanie, najmä do podielových fondov. Posledné zverejnené čísla ukazujú, že Slováci dôverujú viac v kolektívne investovanie, aspoň podľa narastajúceho objemu finančných prostriedkov, ktoré obyvateľstvo využíva týmto spôsobom. Veľmi populárnou formou je najmä investovanie do podielových fondov.

Slováci ukladajú do banky čoraz menej peňazí. Prioritou je bývanie, úrok na hypotékach definitívne prerazil historické dno

Publikovaný 20.10.2017 Prieskum | Finančný mix

Slováci sú aj spomedzi okolitých štátov finančne najviac konzervatívne založení. Takmer polovicu úspor držíme na bežných účtoch, ostatné finančné nástroje sú zastúpene už oveľa menej. Prioritou sa za posledné roky stalo najmä vlastné bývanie, naopak, investovanie či už do podielových fondov alebo cenných papierov je stále na okraji záujmu.

Hľadáte pôžičku na auto? Týchto 5 úverov je najlepších

Publikovaný 26.05.2017 Prieskum | Pôžičky

Chcete si kúpiť auto, no nemáte dostatočnú hotovosť? Využite na to spotrebný autoúver. Pôžička na auto sa dá získať v bankách aj v nebankových spoločnostiach.

Najlacnejšia hypotéka? V troch bankách s úrokom aj pod 1 % ročne!

Publikovaný 20.04.2017 Prieskum | Hypotéky

Idete stavať alebo kupovať nehnuteľnosť a premýšľate, kde by ste získali najvýhodnejší úver? Tak vedzte, že až v 3 bankách ho môžete mať s úrokom menej ako 1 %.

Vianoce 2016: Kde získate vianočné pôžičky a za akých podmienok?

Publikovaný 05.12.2016 Prieskum | Pôžičky

Štatistiky hovoria, že v období pred Vianocami, najmä v decembri, je dopyt po úveroch vyšší až o 20 % oproti obdobiu počas bežného roka. To je aj dôvod, prečo si viaceré banky aj nebankové spoločnosti prichystajú práve na koniec roka pre záujemcov o pôžičky špeciálne akcie.