Akcia

Black Friday je tu! Využite tie najväčšie zľavy a nakúpite doslova „za babku“

Publikovaný 23.11.2017 Akcia | Sporenie

Čierny piatok je populárnejší čoraz viac aj u nás. Deň, kedy sa obchodníci doslova predbiehajú v tom, kto dá väčšiu zľavu, je skvelá príležitosť, ako ušetriť! Na rozdiel od USA, odkiaľ tento „sviatok nakupovania“ pochádza, je priebeh výnimočného piatka u nás o niečo pokojnejší. Tento deň sa považuje obvykle za oficiálny začiatok predvianočnej nákupnej horúčky a najmä veľké obchodné reťazce ho využívajú na obrovské zľavy, bežne aj nad 50 %.

mBank získala ocenenia. Aj za pôžičku s 0 % úrokom

Publikovaný 24.05.2017 Akcia | Banky

Známe ocenenie Zlatá minca predstavuje ohodnotenie bankových produktov a služieb v 30 produktových kategóriách. Hodnotenie je výsledkom hlasovania odbornej poroty.

S energetickým poradenstvom od innogy sa Vám znížia mesačné výdavky

Publikovaný 14.03.2017 Akcia | Finančný mix

Viete o tom, že aby ste mali úspornú domácnosť, zďaleka nestačí napríklad len vymeniť okná alebo zatepliť fasádu? Vysoké výdavky sa totiž skrývajú prakticky všade.

Pripravte sa na školu s pôžičkou od Profi Credit. 1 mesačná splátka je zadarmo!

Publikovaný 20.08.2016 Akcia | Pôžičky

Pre každého rodiča je veľmi nepríjemné, ak sú výdavky, ktoré nevie pokryť. Avšak niektoré - ako napríklad školopovinná dochádzka detí - nie je možné odložiť. Nebanková spoločnosť Profi Credit pripravila pre všetkých rodičov zaujímavú a časovo obmedzenú akciu na pôžičku.