S energetickým poradenstvom od innogy sa Vám znížia mesačné výdavky

Publikované 14.03.2017 Akcia | Finančný mix

S energetickým poradenstvom od innogy sa Vám znížia mesačné výdavky

Viete o tom, že aby ste mali úspornú domácnosť, zďaleka nestačí napríklad len vymeniť okná alebo zatepliť fasádu? Vysoké výdavky sa totiž skrývajú prakticky všade.

Bežný laik nemá veľa možností, ako dosiahnuť energeticky úspornú prevádzku domácnosti. Na internete nájde protichodné rady a to, koľko času pri tom „zabije“, už radšej ani nespomíname. Čo však robiť, ak si nechcete či nemôžete platiť drahých expertov s termo kamerami alebo odborníkov na vykurovanie? Riešením je bezplatné innogy Energetické poradenstvo.

Pre koho je služba určená?

Služba je určená pre každú domácnosť, ktorá chce ušetriť na energiách. Využiť bezplatnú službu odborného poradenstva môže naozaj ktokoľvek. Čím väčšia je nehnuteľnosť a čím viac izieb domácnosť má, tým viac sa dá ušetriť na ich prevádzke.

Čo získate s innogy Energetickým poradenstvom?

Základom všetkého je odborné a špecializované posúdenie domácnosti innogy Expertom. Ten počas svojej návštevy vykoná merania a analýzy energetických ukazovateľov vo vašej domácnosti, identifikuje energetické plytvanie domácnosti a vypracuje na mieru Plán modernizácie domácnosti.  

/data/common/multimedia/images/bathroom.png

Plán modernizácie domácnosti obsahuje návrhy riešení vo forme odporúčaní. Koľko a v akej miere ich aplikujete, to je samozrejme už len na vás. Reálne výpočty ale ukazujú, že priemerná dvojčlenná domácnosť v 5 izbovom dome môže ušetriť až 50 - 200 € ročne na energiách. Šetriť je možné začať okamžite a čo je najlepšie, výsledky sa prejavia nielen v prvom roku, ale aj v tých nasledujúcich.

Získajte aj Vy innogy Energetické poradenstvo!

Stačí iba vyplniť formulár a počkať na telefonické kontaktovanie z innogy linky.

Získať poradenstvo zdarma

Koľko vás to bude stáť?

innogy Energetické poradenstvo je bezplatné. Áno, presne tak, zadarmo. Okrem analýzy a záverečnej správy ohľadom možností šetrenia na energiách získate aj odporúčania týkajúce sa bezpečnostných rizík. Sami uvidíte, koľko rôznych nástrah a možností na zlepšenie efektívnosti analýza odhalí.

Mali by ste záujem? Chcete ušetriť a modernizovať z ušetreného? Potom nie je nič jednoduchšie ako vyplniť online objednávku a počkať, kým vás innogy Expert navštívi! Ak máte záujem sa dozvedieť viac o innogy Energetickom poradenstve kliknite TU.  

 

Máte otázku alebo vlastnú skúsenosť? Podeľte sa o ňu v komentároch.

Sledujte nás na Facebooku

Dajte nám "Like" a majte vždy prehľad o novinkách vo svete financií.