Pripravte sa na školu s pôžičkou od Profi Credit. 1 mesačná splátka je zadarmo!

Publikované 20.08.2016 Akcia | Pôžičky

Pripravte sa na školu s pôžičkou od Profi Credit. 1 mesačná splátka je zadarmo!

Pre každého rodiča je veľmi nepríjemné, ak sú výdavky, ktoré nevie pokryť. Avšak niektoré - ako napríklad školopovinná dochádzka detí - nie je možné odložiť. Nebanková spoločnosť Profi Credit pripravila pre všetkých rodičov zaujímavú a časovo obmedzenú akciu na pôžičku.

Na konci prázdnin sa to v obchodoch len tak hemží rodičmi hľadajúcimi veci a vybavenie pre svojich školákov aj vysokoškolských študentov. Ak patríte medzi nich, máme pre vás dobrú správu - známa renomovaná spoločnosť Profi Credit poskytujúca úvery a pôžičky ponúka na tento účel zvýhodnenú pôžičku v rámci časovo obmedzenej kampane od 11.8. do 30.9. 2016.

Jednoduché a rýchle vybavenie

Pôžičky od Profi Credit patria medzi najdostupnejšie na trhu a spoločnosť ich ponúka s férovými podmienkami, či už ide o samotný proces vybavenia úveru, alebo aj o jeho splácanie.

Táto akciová pôžička:

  • sa dá získať už do 24 hodín
  • nie je podmienená dokladovaním účelu použitia finančných prostriedkov
  • je bez skrytých poplatkov
  • je s možnosťou predčasného splatenia bez poplatku

Už od 300 € a 18 mesiacov

/data/common/multimedia/images/cc1045ccd9e64692bb48ba005d00a964.jpg

Čo sa týka parametrov pôžičky, tak ide o menší úver s veľmi flexibilnou lehotou splácania - presne tak, aby to vyhovovalo každému a neohrozilo ani napnutý rodinný rozpočet.

Požičať si môžete:

  • úver od 300 € do 3 000 €
  • s dobou splatnosti od 18 mesiacov do 42 mesiacov
  • s dobrovoľným poistením schopnosti splácania pôžičky od renomovanej spoločnosti

Neváhajte, môže byť neskoro!

Akcia trvá len obmedzenú dobu, a to do 30.9. 2016. Keďže nie je podmienená dokladovaním účelu, je možné ju využiť aj na iné potreby. Viac o Profi Credit pôžičkách sa dozviete aj u nás a to vrátane príkladov splátok a hodnotenia od ostatných klientov spoločnosti. Netreba zabúdať ani na to, že spoločnosť v rámci akcie ponúka odpustenie poslednej splátky, čiže máte jednu splátku zadarmo. Výhodnejšia ponuka sa tak skoro objaviť nemusí, takže ak máte záujem, môžete o túto pôžičku požiadať priamo online a všetko vybavíme za vás!

 

Máte otázku alebo vlastnú skúsenosť? Podeľte sa o ňu v komentároch.