Nenechajte si ujsť súťaže s bankami a získajte zaujímavé odmeny

Publikované 21.08.2019 Novinka | Banky

Nenechajte si ujsť súťaže s bankami a získajte zaujímavé odmeny

Koniec leta sa blíži a s ním končia aj niektoré súťaže v bankách. Ak sa do nich plánujete zapojiť, mali by ste sa poponáhľať. Kde a o čo sa dá súťažiť sa dozviete v nasledujúcom prehľade.

Ponuka ČSOB je bohatá 

Do konca augusta môžete s ČSOB získať 5 eurovú poukážku na nákup v kníhkupectvách Martinus. Na zapojenie sa do súťaže je potrebné uzatvoriť si online cestovné poistenie s minimálnym poistným 10 eur, uhradiť ho a poskytnúť banke svoj email za účelom zaslania odmeny. 

Mladí klienti ČSOB, ktorí chodia radi do kina, si môžu až do konca októbra každý mesiac zasúťažiť o 2 lístky do kina Cinemax. Podmienkou je zriadenie FUN účtu, prihlásenie sa do smartbankingu a poskytnutie svojho emailu a telefonického kontaktu. 

Tí, ktorí už FUN účet majú, sa môžu zapojiť do hry o viacero zaujímavých vecných cien. Stačí vyplniť kvíz na www.funucet.sk, zanechať svoje kontaktné údaje a všetko to stihnúť do 31. 10. 2019.

V Poštovej banke hráte o 30 eur 

Akciová ponuka je určená pre starých aj nových klientov, ktorí majú k svojmu účtu vydanú platobnú kartu Maestro alebo Mastercard. Zároveň majú v mobile nainštalovanú jednu z aplikácií Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay alebo FitbitPay. Následne stačí zaplatiť mobilom alebo hodinkami prostredníctvom týchto aplikácií a ste v hre. Za každých 6 platieb získate z Poštovej banky 5 eur, celkovo môžete nahrať maximálne 30 eur. Súťaž trvá do konca septembra

OTP ponúka za vyskúšanie jej služieb odmenu 20 eur 

Akcia platí pre všetkých nových klientov starších ako 15 rokov. Ak si zriadite účet v OTP banke, za vyskúšanie niektorých služieb získate odmenu 5 eur, spolu celkovo 20 eur. Zoznam služieb a podmienky hry nájdete tu: https://www.otpbanka.sk/sk/clanok/mame-pre-vas-20-k-novemu-uctu/60

V Raiffeisen banke môžete získať až 300 eur 

Podmienkou je otvoriť si do konca augusta Parádny účet a požiadať o prenesenie vášho účtu do Raiffeisen banky. Výšku výhry zistíte priamo na pobočke. 

Ak ste nestihli ísť na letnú dovolenku, s Raffeisen bankou sa vám to možno podarí. Všetci, ktorí vypíšu kontaktnú kartičku, zastavia sa v jej pobočke a vyplnia klientsku analýzu, budú zaradení do žrebovania o jeden z deviatich poukazov CK SATUR v hodnote 500 eur. Stihnúť to však musíte do konca augusta. 

Slovenská sporiteľňa rozdáva vecné ceny aj 20 eur 

Všetci vo veku 15-28 rokov sa môžu zapojiť do súťaže o zaujímavé vecné ceny. Stačí na www.slsp.sk vyplniť kontaktný formulár a udeliť súhlas so spracovaním osobných údajov. Zapojiť sa je možné do 22. 10., posledné žrebovanie prebehne 25. 10. 2019. 

Prvých 8000 klientov, ktorí si v SLSP aktivujú mobilné platby a 10x zaplatia telefónom v aplikácii Google pay alebo Apple Pay, môže získať od SLSP výhru 20 eur. Súťaž trvá až do odvolania. 

UniCredit Bank vás odmení za investovanie 

Tí, ktorí si do 31. 10. 2019 založia program pravidelného investovania U invest Plus a najneskôr do 30. 11. 2019 uskutočnia pravidelnú mesačnú platbu, hrajú o odmenu 2 % z hodnoty investovaných financií. Odmenu získate, ak budete pravidelne investovať po celý rok. 

Máte otázku alebo vlastnú skúsenosť? Podeľte sa o ňu v komentároch.

Sledujte nás na Facebooku

Dajte nám "Like" a majte vždy prehľad o novinkách vo svete financií.