mBank získala ocenenia. Aj za pôžičku s 0 % úrokom

Publikované 24.05.2017 Akcia | Banky

mBank získala ocenenia. Aj za pôžičku s 0 % úrokom

Známe ocenenie Zlatá minca predstavuje ohodnotenie bankových produktov a služieb v 30 produktových kategóriách. Hodnotenie je výsledkom hlasovania odbornej poroty.

Zlatá minca 2016 priniesla pre mBank sedem ocenení

Výsledky za rok 2016 sú známe už od druhej polovice apríla a vo viacerých ohľadoch sú pozoruhodné. mBank, známa internetová banka pôsobiaca na našom trhu, získala hneď sedem ocenení. Trikrát sa umiestnila na prvom mieste a to v kategóriách bankové účty, sporiace účty a debetné karty. Najzaujímavejšie je však určite ocenenie Objav roka 2016, ktoré banka získala vďaka svojej pôžičke s nulovým úrokom.

Pôžička s 0 % úrokom

Objav roka 2016 si mBank vyslúžila za svoju mPôžičku s 0 % úrokom. Táto pôžička bola uvedená na otestovanie pre nových klientov a šlo o vôbec prvú bezúročnú pôžičku na trhu. Poskytuje sa doteraz, pričom ide o bežný spotrebný úver, avšak s obmedzením sumy do 1.500 € a s presnou splatnosťou na 12 mesiacov. Ak by ste mali záujem, vybaviť si ju môžete aj u nás a to priamo online z pohodlia domova.

Vyskúšali ste pôžičku s nulovým úrokom od mBank? Ak áno dajte nám vedieť akú ste mali skúsenosť do komentáru pod článok alebo na náš Facebook!
 

Máte otázku alebo vlastnú skúsenosť? Podeľte sa o ňu v komentároch.

Sledujte nás na Facebooku

Dajte nám "Like" a majte vždy prehľad o novinkách vo svete financií.