Špeciálny HyperTIP: Poštová banka ponúka exkluzívny úrok od 5 % !

Publikované 17.01.2018 Novinka | Pôžičky

Špeciálny HyperTIP: Poštová banka ponúka exkluzívny úrok od 5 % !

To, že viaceré bankové aj nebankové inštitúcie využívajú predvianočné obdobie na zvýhodnené podmienky úverov, je už tak trocha samozrejmosť. V obchodoch sa ale práve po skončení tohto času začínajú tie skutočne najzaujímavejšie výpredaje, akcie a zľavy. Ako ich využiť, ak máte hlboko do vrecka? Máme jedno naozaj exkluzívne riešenie!

Zvýhodnená ponuka na január z Poštovej banky

Urobiť si „druhé Vianoce“ môžete vďaka aktuálnej akcii, ktorú počas mesiaca január pripravila pre všetkých záujemcov Poštová banka. Jej Dobrá pôžička má zvýhodnenú úrokovú sadzbu, ktorá začína už pri 5 % p.a., čím sa úver stáva jedným z najvýhodnejších a najlacnejších spotrebných úverov na trhu.

Toto zvýhodnené úročenie použitia pôžičky na čokoľvek, ale aj použitia na zlúčenie starých pôžičiek a vyplatenie starých dlhov. Môžete si tak nielen niečo kúpiť v rámci povianočných výpredajov, ale si dať aj darček v podobe refinancovania starých úverov každého charakteru.

Užitočný TIP pre Vás:

Účel pôžičky, teda to, na čo použijete peniaze, nemusíte dokladovať. Je to len a len na vás a nemusíte si odkladať žiadne bloky, faktúry, zmluvy a iné dokumenty.

Pôžička bez úroku? Skúste svoje šťastie

Okrem toho, v rámci tejto akciovej kampane, pripravila Poštová banka možnosť získať Dobrú pôžičku úplne bez úrokov. Každý týždeň počas trvania akcie odmení až 7 klientov a to formou odpustenia úrokov.

Možno si hovoríte, že niečo podobné sme tu už v minulosti mali. Áno, mBank aj Poštová banka ponúkali pre nových klientov možnosť získať bezúročnú pôžičku, ale malo to svoje obmedzenia. Okrem toho, že muselo ísť o prvú pôžičku, bola obmedzená aj doba splatnosti a najmä horná hranica pre výšku pôžičky. V tomto prípade však nič také nehrozí.

Koľko si môžete požičať a za akých podmienok

Dobrá pôžička so zvýhodneným úrokom sa dá získať za obvyklých podmienok, aké platia pre tento spotrebný úver aj mimo akciovej ponuky. Na vybavenie treba mať 18 rokov a viac, horná veková hranica je 69 rokov. Žiadateľ musí mať trvalý pobyt v SR a trvalý príjem.

Banka akceptuje tieto typy príjmu:

  • príjem zo zamestnaneckého pracovného pomeru v SR, ČR alebo Maďarsku s minimálnou dobou zamestnania 3 mesiace
  • príjem zo živnosti za predpokladu, že ako živnostník podnikáte aspoň 2 roky
  • príjem zo starobného, výsluhového, invalidného a vdovského/vdoveckého dôchodku
  • príjem z materského príspevku, rodičovského príspevku, úrazovej renty a podobne

Podmienky pôžičky:

  • minimálna výška úveru je 300 €, maximálna 3.000 €
  • splatnosť si môžete zvoliť od 1 do 8 rokov, ale je možné aj predčasné splatenie 
  • úverové prostriedky môžete použiť na čokoľvek
  • na získanie nemusíte mať spolužiadateľa a nie je potrebné ani ručenie nehnuteľnosti
  • úver je možné si poistiť pre prípad problémov so splácaním
  • v prípade potreby je možné požiadať o odklad splátok až na 6 mesiacov

 

Vybavenie a schválenie pôžičky je bez akéhokoľvek poplatku. Bez poplatku je tiež možné predčasné splatenie úveru, ako aj vyššie spomínaný odklad splátok. Ak budete čerpať úver na účet od Poštovej banky a ste zamestnancom v spoločnosti na území SR, môžete si vybaviť pôžičku len s občianskym preukazom.

Požiadajte o úver online z pohodlia domova, priamo u nás!

Ak vás náš exkluzívny tip oslovil, môžete požiadať o zvýhodnenú pôžičku hneď teraz. Žiadne čakanie, žiadne státie v rade v banke, žiadne dlhé vypisovanie žiadostí, všetko vybavíte priamo z pohodlia svojej obývačky či spálne.

Ako? Priamo u nás. Stačí si pozrieť našu exkluzívnu ponuku HyperTIP, kde nájdete všetko potrebné a zároveň môžete priamo na webe vyplniť žiadosť o pôžičku. Peniaze máte na dosah ruky, rovnako tak aj výhodné podmienky. Stačí po nich len siahnuť!

banner pre pôžičku so zvýhodneným úrokom

//d.a.hypercdn.sk/data/hyperfinancie.sk/multimedia/images/postova.png

Máte otázku alebo vlastnú skúsenosť? Podeľte sa o ňu v komentároch.

Sledujte nás na Facebooku

Dajte nám "Like" a majte vždy prehľad o novinkách vo svete financií.