Ideálny úver na čokoľvek? Raiffeisen Pôžička s odmenou 400 € splní všetky vaše sny

Publikované 26.06.2017 Aktualita | Pôžičky

Ideálny úver na čokoľvek? Raiffeisen Pôžička s odmenou 400 € splní všetky vaše sny

Raiffeisen Banka sa začala dostávať oveľa viac do povedomia verejnosti. Pribúdajú bankomaty, pobočky a tiež zaujímavé ponuky produktov a služieb. Produkt, ktorý určite stojí za vašu pozornosť, je Raiffeisen Pôžička s odmenou. Ide o bankový spotrebný úver, ktorý ponúka klientom výhodné podmienky a najmä možnosť znížiť si preplatenie úveru vďaka riadnemu a včasnému splácaniu. 

Požičajte si až 25.000 € na hocičo

S Raiffeisen pôžičkou si môžete dopriať všetko po čom túžite! Výška pôžičky je až do 25000 €. Nemusíte sa ale báť, žeby ste úver nezískali, pokiaľ máte stabilný príjem - pôžička je veľmi dostupná. Zaujímavosťou je, že okrem klasického spotrebného úveru nad 700 € je možné získať aj menej. Na tento účel má banka zriadené tzv. mini pôžičky, ktoré sa poskytujú v troch výškach: 200 €, 400 € a 600 €. 

► Vybavenie pôžičky: bez poplatku na počkanie

Rovnako ako predčasné splatenie, aj samotné vybavenie úveru je bez poplatku. Navyše, nemusíte sa báť ani žiadnej dlhej administratívy - stačia vám len dva doklady totožnosti. Posúdenie pôžičky je na počkanie a celkové vybavenie je extrémne rýchle, dokonca môžete mať v ideálnom prípade úver schválený a vyriešený už na druhý deň. Hneď po schválení a podpísaní úverovej zmluvy banka uvoľní peniaze, ktoré vám prídu priamo na váš bankový účet.

► Štedrá odmena: naspäť každý rok až 400 € 

Štedrú odmenu získate pri riadnom splácaní pôžičky podľa pôvodne dohodnutej lehoty splatnosti a s pôvodne dohodnutou výškou splátky. Výška odmeny závisí od výšky úveru a doby splatnosti, pričom maximálne to môže byť až 400 € ročne. Ak by ste si požičali napríklad 10.000 € a na 5 rokov, ročná odmena pri riadnom splácaní môže byť 149 €.

► Predčasné splatenie: taktiež bez poplatku

Pri predčasnom splatení pôžičky vám síce ujde bonus za riadne splácanie podľa splátkového kalendára, ale môžete výrazne ušetriť! Predčasné splatenie pôžičky je bez akejkoľvek sankcie, poplatku alebo pokuty - skrátka bez dodatočných nákladov. Navyše, bez poplatku je možné riešiť aj iné zmeny na úvere, napríklad hýbať so splatnosťou či výškou splátky.

Vybavte si Raiffeisen pôžičku online!

Oslovila vás Pôžička s odmenou od Raiffeisen Bank a máte o ňu záujem? V tom prípade máme pre vás ešte jednu dobrú správu: na jej získanie nemusíte nikam chodiť, stačí si ju vybaviť cez internet. Túto možnosť poskytujeme priamo na našom webe, stačí len vyplniť túto online žiadosť. Nezaberie vám to viac ako pár minút a ešte dnes sa vám z banky môžu ozvať. Tak čo poviete, chcete si spraviť radosť? :-)

Máte otázku alebo vlastnú skúsenosť? Podeľte sa o ňu v komentároch.

Sledujte nás na Facebooku

Dajte nám "Like" a majte vždy prehľad o novinkách vo svete financií.