Do nového internet bankingu Tatra banky sa prihlásite cez PIN kód

Publikované 28.11.2018 Novinka | Finančný mix

Do nového internet bankingu Tatra banky sa prihlásite cez PIN kód

Tatra banka je známa inováciami v oblasti bankových technológií. Novinkou, ktorú zaviedla od 1. októbra 2018 je beta verzia nového internet bankingu, ktorá umožňuje prihlásenie sa pomocou PIN kódu. Vďaka responzívnemu dizajnu je možné dostať sa do svojho účtu nielen z počítača, ale aj z tabletu a mobilných zariadení.

Pri prihlásení si klient môže nastaviť PIN kód, pomocou ktorého sa následne bude vždy na internete do svojho účtu prihlasovať. Už si tak nebude musieť pamätať zložité heslá, ani používať kódy z čítačky. Okrem nových technológií získala aplikácia aj nový dizajn, ovládacie prvky a lepšiu čitateľnosť textu.

Novinka prichádza 20 rokov po tom, ako Tatra banka ako prvá banka na Slovensku v roku 1998 spustila internet banking. Kým v minulosti bolo možné cez internet prezerať on-line stav a pohyby na svojich účtoch, dnešná štvrtá generácia internet bankingu ponúka nasledovné funkcionality: Účty, Debetné karty, Kreditné karty, Úvery, Termínované účty, Dashboard, Domáci a zahraničný platobný príkaz, Rýchla platba, Príjemcovia, Šablóny, Trvalý platobný príkaz, Dávkové platby, Spending report, Dokumenty, Nastavenia, Help/Pomoc. Do konca roka budú doplnené: B-mail, SEPA Inkaso, DDS Dôchodok, Fondy TAM, Cenné papiere, Majetok a záväzky, Ciele a Výpisy z účtu. 

Internet banking od Tatra banky získal viacero ocenení. To najnovšie je z tohto roka, keď prestížny magazín Global Finance vyhlásil Tatra banku za Najlepšiu digitálnu banku na Slovensku.

NÁŠ TIP: 

Založte bezplatný účet v mBank a to priamo online z pohodlia domova. Založenie a vedenie účtu mKonto je zdarma a k dispozícii k nemu máte aj praktickú aplikáciu do mobilného telefónu.

Máte otázku alebo vlastnú skúsenosť? Podeľte sa o ňu v komentároch.

Sledujte nás na Facebooku

Dajte nám "Like" a majte vždy prehľad o novinkách vo svete financií.