Výhody refinancovania hypotéky od UniCredit Bank

  • Úroková sadzba už od 1,19% ročne
  • Bežný účet U konto zadarmo
  • Jednoduché a rýchle vybavenie
  • Úverový účet bez poplatku
  • Možnosť mimoriadnej splátky bez poplatku
  • Bez znaleckého posudku
  • Bez nutnosti dokladovania príjmu

UniCredit Bank

Refinancovanie hypotéky v UniCredit Bank

Prenosom svojej hypotéky do UniCredit Bank môžu klienti získať výhodný ročný úrok už od 1,19 %. Vybavenie je skutočne rýchle a jednoduché, pretože k nemu nepotrebujete žiadne dokumenty ako sú znalecký posudok a potvrdenie o príjme. Novú hypotéku získate bez poplatku za úverový účet, ku ktorému navyše dostanete bežný účet U konto úplne zadarmo. Klienti majú tiež možnosť realizovať 1 mimoriadnu splátku vo výške 20 % zo zostatku úveru.

Podmienky získania

Pre refinancovanie hypotéky v UniCredit Bank stačí, ak má klient viac ako 18 rokov a trvalé alebo prechodné bydlisko na území SR. K vybaveniu prenosu potrebuje už iba občiansky preukaz a pôvodnú zmluvnú dokumentáciu refinancovanej hypotéky.

Časté otázky

Koľko ušetrím pri refinancovaní mojej hypotéky?

Ročnú úsporu si môžete jednoducho vyrátať v online kalkulačke, do ktorej zadáte aktuálnu výšku hypotéky, mesačnej splátky a počet rokov ostávajúcich do splatenia hypotéky.

Zahŕňa refinancovanie hypotéky aj nejaké poplatky?

Novú hypotéku získate bez poplatkov za úverový účet, ku ktorému navyše získate zadarmo aj bežný účet U konto.

Aké podmienky musím spĺňať, ak chcem refinancovať svoju hypotéku?

Stačí ak klient spĺňa základné podmienky, ako sú minimálny vek 18 rokov a trvalé alebo prechodné bydlisko na území SR.

Čo všetko potrebujem pre vybavenie refinancovania?

Refinancovanie hypotéky v UniCredit Bank je bez nutnosti dokladovania príjmu či nového znaleckého posudku. Klientom stačí iba občiansky preukaz a pôvodná zmluvná dokumentácia hypotéky.

Referencia

"Prečo by som mal toľko rokov splácať tú istú hypotéky za tých istých nevýhodných podmienok, ktoré mi ponúkli na začiatku? Vtedy pre mňa boli ešte naozaj zaujímavé, no dnes, keď som dostal možnosť prejsť so svojou hypotékou do UniCredit Bank, nebolo nad čím váhať. Ročný úrok už od 1,69 % mi neponúknu len tak hocikde."

Peter, 40 rokov

Hodnotenie: 5/5

Porovnať hypotéky

UniCredit Bank

UniCredit Bank

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia, a.s. vznikla fúziou dvoch bánk so 17 ročnými skúsenosťami a stala sa tak poprednou finančnou inštitúciou na oboch trhoch. Je súčasťou najsilnejšej bankovej skupiny v strednej a východnej Európe, kde zároveň zastáva dominantné postavenie. Obsluhuje všetky segmenty a medzi jej klientov patria napríklad globálne medzinárodné spoločnosti, nadnárodné a zahraničné firmy. Svoje komplexné služby a produkty tiež ponúka širokej individuálnej a súkromnej klientele, podnikateľom a firmám. UniCredit Bank zaručuje vysoký štandard služieb prostredníctvom jednej z najširších sietí pobočiek vo všetkých regiónoch.