Výhody hypotéky Užitočné bývanie od Poštovej banky

  • Úroková sadzba už od 1 % ročne
  • Možnosť získať zľavu z úrokovej sadzby
  • Bez poplatku za poskytnutie
  • Splatnosť od 4 do 30 rokov
  • Fixácia úrokovej sadzby na 1, 2, 3 alebo 5 rokov
  • Poskytnutie na kúpu bývania, refinancovanie hypotéky, ale aj bezúčelovo

Poštová banka

Hypotéka Užitočné bývanie od Poštovej banky

Potrebujete získať financie na kúpu, refinancovanie alebo rekonštrukciu bývania? Hľadáte úver na bývanie od 10 000 eur so splatnosťou od 4 rokov do 30 rokov? Odporúčame vám produkt Užitočné bývanie od Poštovej banky! Výhodný úrok už od 1 % p. a. si môžete zafixovať na 1, 2, 3 a 5 rokov. Úrok si dokonca môžete ešte dodatočne znížiť. Aktívne využívanie služby Užitočný účet vám prinesie zľavu z úrokovej sadzby vo výške 0,30 % p. a. Poistenie schopnosti splácať úver zníži úrokové zaťaženie vašej hypotéky o ďalších 0,20 % p. a. A financie na sporiacom účte v Poštovej banke vám umožnia získať zľavnenú úrokovú sadzbu až do výšky 20 % z výšky úveru na bývanie. Navyše, hypotéka je poskytovaná bez poplatku za poskytnutie.

Podmienky získania

Časté otázky

Aká vysoká bude moja mesačná splátka?

Výšku mesačnej splátky si jednoducho vypočítate pomocou online kalkulačky, do ktorej zadáte želanú výšku hypotéky a počet rokov splácania.

Koľko ušetrím, ak sa rozhodnem refinancovať moju hypotéku v Poštovej banke?

Ušetrenú sumu si jednoducho vypočítate pomocou online kalkulačky, do ktorej zadáte aktuálnu výšku vašej hypotéky, vašu aktuálnu mesačnú splátku a počet rokov, ktoré vám zostávajú do jej splatenia.

Budem za poskytnutie hypotéky Užitočné bývanie platiť nejaký poplatok?

Hypotéka Užitočné bývanie je poskytovaná bez poplatku.

Môžem na hypotéku získať daňový bonus?

Áno, na zmluvách uzatvorených od 01. 01. 2018 je možné získať daňový bonus vo výške ½ zaplatených úrokov, a to až do výšky 400 eur ročne. Musíte spĺňať vekový limit – vek do 35 rokov ku dňu podania žiadosti o hypotéku Užitočné bývanie a váš priemerný hrubý mesačný príjem za predchádzajúci kalendárny rok nesmie presiahnuť 1,3 násobok priemernej mesačnej mzdy.

Referencia

"Neviem prečo majú ľudia strach z refinancovania svojej hypotéky. Veď aj pri iných ponukách si produkt kúpim tam, kde mi ho predajú lacnejšie. Načo platiť zbytočne navyše. Preto, keď som zistil, že Poštová banka ponúka hypotéku na bývanie s úrokovou sadzbou už od 1 %, neváhal som a prešiel som k nej. A za ušetrené peniaze pôjdem na dovolenku."

Marek, 32 rokov

Hodnotenie: 5/5

Mám záujem

Poštová banka

Poštová banka, a.s.

Poštová banka je stabilnou spoločnosťou, ktorá je na slovenskom trhu už 25 rokov. Vďaka miliónu klientov patrí v oblasti retailu k najsilnejším bankám. Ako akciová spoločnosť vznikla v roku 1992 a svoju činnosť začala 1. 1. 1993. Jej hlavným cieľom bolo prehľadne a efektívne riadiť peňažné služby na poštách a spolupracovať s bankami. Od roku 2000 je zmluvným strategickým partnerom Slovenskej pošty v oblasti predaja bankových produktov a služieb. V roku 2010 začala svoje produkty a služby ponúkať aj na českom trhu. V súčasnosti na Slovensku obsluhuje svojich klientov prostredníctvom 49 pobočiek a viac ako 1600 pôšt. Okrem bankových produktov ponúka aj poistenie, podielové fondy a dôchodkové sporenie.